21.03.2018 8:25

Что предлагают дома культуры в марте

Источник

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в марте 2018 года.

1 сакавіка
Лебедзеўскі СДК, 14.30 – тэматычная праграма «Згубленае жыццё»
Раёўскі СДК, 16.00 – акцыя-маніторынг сярод падлеткаў «Спайс. Курыльныя сумесі»
Заскавіцкі СДК, 17.00 – музычная віктарына «У свеце музыкі»

Цэнтралізаваная клубная сістэма запрашае:
4 сакавіка ў 18.00 -- на святочны вечар адпачынку «Для тых, хто малады душой», прымеркаваны да Дня жанчын. У праграме: жывая музыка, караоке-батл «Песні 70-80-х», конкурсы «Супертанцор» і «Лепшы спявак», гульні, віктарыны, розыгрыш падарункаў.

5 сакавіка ў 17.30 -- на святочны дабрачынны канцэрт «Ад сэрца да сэрца» для матуль дзяцей з абмежаванымі магчымасцямі.

3 сакавіка
Чысцінскі СДК, 14.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Вясёлы настрой»; 19.00 – танцавальная пазнавальная праграма «Вакол свету»
Аляхновіцкі СДК, 15.00 – інфармацыйная праграма «Дабро і зло: прычына нашых учынкаў»
Радашковіцкі ЦКіА, 15.00 – дзень сямейнага адпачынку «Мае гады – маё багацце»

Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – пазнавальнае мерапрыемства па прафілактыцы правапарушэнняў «Падарожжа ў краіну правілаў»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – гульнявая забаўляльная праграма «У краіне цудоўных гульняў і забаў»
Турэц-Баярскі СДК, 17.00 – канцэрт «За мілых дам»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – форум «Спайс – сінтэтычны наркотык»

Маркаўскі СДК, 18.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Спявай і гуляй, вясну сустракай»
Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Ну где же ваши ручки»
Красненскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Запалі сваю зорку»

4 сакавіка
Маркаўскі СДК, 12.00 – пазнавальная праграма «Мы супраць наркотыкаў»
Турэц-Баярскі СДК, 15.00 – тэматычная танцавальная праграма «Дарагая мая»
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – кіналекторый «Здаровы лад жыцця»

6 сакавіка
Беразінскі СДК, 15.00 – выязны святочны канцэрт «Без жанчын жыць нельга» на базе ДУА «Беразінскі аграрна-тэхнічны прафесійны ліцэй»

7 сакавіка
Хоўхлаўскі СДК – конкурс дзіцячых малюнкаў «Маміна ўсмешка» (працягнецца да 11 сакавіка)
Заскавіцкі д/с БШ, 11.00 – ранішнік «Мамачка-матуля»
Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – канцэрт «Вясна ідзе, вясне дарогу»

Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – вечар адпачынку «Сакавіцкія мелодыі свята»
Заскавіцкі СДК, 17.00 – вечар адпачынку «Са святам, мілыя жанчыны!»
Чысцінскі СДК, 17.30 – святочнае мерапрыемства да Дня жанчын
Красненскі СДК, 20.00 – «агеньчык» «Марш пустых каструль»

8 сакавіка
Дубраўскі СКБ, 12.00 – святочны канцэрт «8 Сакавіка»
Заскавіцкі СДК, 13.00 – канцэрт «Жадаем Вам»
Маркаўскі СДК, 13.00 – канцэрт «Усе фарбы жыцця для цябе»
Гарадоцкі СДК, 14.00 – канцэрт «Усё пачынаецца з кахання»

Аляхновіцкі СДК, 14.00 – святочная шоу-праграма «Жанчына. Вясна. Каханне»
Палачанскі СДК, 15.00 – канцэрт Яўгенія Сініковіча «Узаемнае каханне»
Беразінскі СДК, 16.00 – святочны канцэрт «Ты адзіная такая – каханая і родная»
Радашковіцкі ЦКіА, 17.00 – святочны канцэрт «Усё ад жанчыны на свеце»

Лебедзеўскі СДК, 18.00 – канцэртная шоу-праграма «Міс Лебедзева»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку «Ганаровых жанчын імёны»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма
Красненскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку для моладзі
Раёўскі СДК, 20.00 – святочная танцавальная конкурсная праграма для жанчын

9 сакавіка
Відзеўшчынскі СДК, 16.00 – святочны канцэрт «8 Сакавіка»
Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – конкурс «Міс Вясна»
Раёўскі СДК, 17.00 – канцэрт Яўгенія Сініковіча «Узаемнае каханне»

Гарадоцкі СДК, 18.00 – літаратурны вечар «Сям’я, сагрэтая любоўю»
Красненскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку для моладзі
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Для вас…»

10 сакавіка

Хажоўскі СДК, 13.00 – канцэрт «Пусть радостью сегодня солнце светит»; 19.00 – танцавальная праграма «Для мілых дам»
Чысцінскі СДК, 16.00 – танцавальная праграма «А ну-ка, ребятки!»; 19.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Весенняя капель»
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – святочны агеньчык «Ад чыстага сэрца»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – конкурс «Міс 8 Сакавіка»

Маркаўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку «Юнацтва і талент»
Гарадоцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Ружовыя ружы»
Красненскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку для моладзі
Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Для вас, жанчыны!»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Белы танец»

Раёўскі СДК, 20.00 – рэтра-вечарына «У стылі рэтра…»

11 сакавіка
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – музычны конкурс «Музыка кінематографа на хвалі нашай памяці»

ДУК «Цэнтралізаваная клубная сістэма Маладзечанскага раёна» запрашае:
17 сакавіка ў 18.00 -- на танцавальныя вечары адпачынку «Для тых, хто малады душой»;
27 сакавіка ў 18.00 -- на канцэрт Беларускага дзяржаўнага акадэмічнага заслужанага харэаграфічнага ансамбля «Харошкі»;
28 сакавіка ў 18.30 – на традыцыйны вечар танцаў «Вячоркі» на Лібава-Роменскай».

17 сакавіка
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – экалагічная праграма «Мудры саюз прыроды і чалавека»
Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – інфармацыйная праграма «Прыемная размова»
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная конкурсная пазнавальная праграма «Мы ляцім да іншых планет»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Для тых, каму за 30»
Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальны конкурс «У рытме танца»

18 сакавіка
Беразінскі СДК, 12.00 – акцыя па прафілактыцы здаровага ладу жыцця «Як захаваць дзяцей ад інтэрнэт-залежнасці»
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – круглы стол «Дасягнуць нуля»

21 сакавіка
Красненскі СДК, 14.00 – забаўляльная праграма «Забаўны кавардак»
Беразінскі СДК, 15.00 – гульня-падарожжа «Дзе знайсці здароўе»
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 – конкурсная праграма да Дня Зямлі «Зялёны цуд – зямля»
Чысцінскі СДК, 17.00 – «агеньчык» «Я на пенсіі сяджу, час дарам не правожу» ў клубе ветэранаў «Надзея»

22 сакавіка
Раёўскі СДК, 11.00 – гульнявая пазнавальная праграма «Казачная фея лесу»
Маркаўскі СДК, 16.00 – дыскусія «Узрост памылак і трывог»

23 сакавіка
Путнікаўскі СКБ, 15.30 – эколага-краязнаўчая праграма «Краса прыроды, зямля бацькоў – клічуць да чысціні душы»
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – канцэрт «Вясны і музыкі сугучча»
Беразінскі СДК, 18.00 – інфармацыйна-забаўляльная праграма «Караван уражанняў»
Лебедзеўскі СДК, 18.00 – літаратурна-музычная гасцёўня «Ой, вясна-красна!»

24 сакавіка
Гарадоцкі СДК, 13.00 – акцыя «Рабі дабро»
Хажоўскі СДК, 13.00 – выязны канцэрт ў п. Сасновы Бор «Мы дорым каханне»; 19.00 – танцавальная праграма «Разам весялей»
Чысцінскі СДК, 14.00 – пазнавальная гульнявая праграма «Урокі Майдадыра»; 19.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Вясенні настрой»
Аляхновіцкі СДК, 14.00 – гульнявая праграма «Хто гуляе – не сумуе»
Пранчэйкаўскі СДК, 14.00 – гульнявая праграма «Фрута-няня»

Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – тэатралізаваная гульня «Гуканне вясны»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Dance Party»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма
Маркаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма «Тытунь – твой вораг»

Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Вясна ідзе»
Пятроўшчынскі СДК, 19.00 – тэматычная праграма для моладзі «Арыенцір сучаснасці»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Рэтра-хіт»
Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Dance-тэрапія»

25 сакавіка
Пранчэйкаўскі СДК, 11.00 – абрадавае свята «Вясна-красна прыходзіць»
Заскавіцкі СДК, 13.00 – гутарка «Ведай не толькі свае правы, але і абавязкі»
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – гульнявая праграма «Паштоўка пажаданняў»
Беразінскі СДК, 18.00 – тэматычная праграма «Паклон сялу і людзям, якія ў ім жывуць»

24 сакавіка
Гарадоцкі СДК, 13.00 – акцыя «Рабі дабро»
Хажоўскі СДК, 13.00 – выязная канцэртная праграма «Мы дорым каханне» ў п. Сасновы Бор
Чысцінскі СДК, 14.00 – пазнавальная гульнёвая праграма «Урокі Майдадыра»

Аляхновіцкі СДК, 14.00 – гульнёвая праграма «Хто гуляе – не сумуе»
Пранчэйкаўскі СДК, 14.00 – гульнёвая праграма «Фрута-няня»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – тэатралізаваная гульня «Гуканне вясны»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Dance Party»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма

Маркаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма «Тытунь – твой вораг»
Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Вясна ідзе»
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Вясенні настрой»
Пятроўшчынскі СДК, 19.00 – тэматычная праграма для моладзі «Арыенцір сучаснасці»

Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Разам весялей»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Рэтра-хіт»
Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Dance-тэрапія»

25 сакавіка
Пранчэйкаўскі СДК, 11.00 – абрадавае свята «Вясна-красна прыходзіць»
Заскавіцкі СДК, 13.00 – гутарка «Ведай не толькі свае правы, але і абавязкі»
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – гульнёвая праграма «Паштоўка пажаданняў»
Беразінскі СДК, 18.00 – тэматычная праграма «Паклон сялу і людзям, якія ў ім жывуць»

28 сакавіка
Беразінскі СДК, 11.00 – гульнёвая забаўляльная праграма «У свеце казак»
Заскавіцкі СДК, 11.00 – гульнёвая забаўляльная праграма «Разам весела гуляць»
Красненскі СДК, 11.30 – гульнёвая праграма «Апошні герой»
Гарадоцкі СДК, 12.00 – экалагічная акцыя «Сустрэнем вясну»

Радашковіцкі ЦКіА, 12.00 – забаўляльная гульнёвая праграма «Вясёлы перапалох»
Чысцінскі СДК, 12.00 – пазнавальная забаўляльная праграма «Разумнікі і разумніцы»
Путнікаўскі СКБ, 12.00 – пазнавальная праграма «Краіна дарожных знакаў»
Яхімоўшчынскі СК, 13.00 – інтэлектуальная гульня «Што? Дзе? Калі?»

Раёўскі СДК, 13.00 – танцавальная забаўляльная праграма «StepMania»
Пятроўшчынскі СДК, 15.00 – экалагічны турнір «Свет лячэбных траў»
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку «Мы за гарбатай не сумуем – пра жыццё разважаем» у клубе ветэранаў «Надзея»

29 сакавіка
Красненскі СДК, 11.30 – інфармацыйная праграма «Наркотыкі, папяросы, алкаголь»
Беразінскі СДК, 12.00 – квэст-гульня «Школа дэтэктываў»
Яхімоўшчынскі СК, 12.00 – гутарка «Мой выбар – здароўе»

Раёўскі СДК, 13.00 – квэст-гульня «У пошуках ключоў»
Палачанскі СДК, 13.00 – майстар-клас па пляценні кос «Цуда-каса»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – конкурсная праграма «Я спяваю»
Гарадоцкі ЦКіП, 14.00 – гістарычная гадзіна «Мой Гарадок»

Радашковіцкі ЦКіА, 15.00 – конкурс малюнкаў «Родная зямля»
Гарадоцкі СДК, 16.00 – тэматычны вечар «Легенды і паданні нашага краю»
Раёўскі СДК, 16.00 – акцыя па прафілактыцы ВІЧ/СНІД «Праўда ці хлусня»
Відзеўшчынскі СДК, 16.00 – тэматычная віктарына па правах дзіцяці «Правазнавец»

30 сакавіка
Заскавіцкі СДК, 11.00 – забаўляльная праграма «Музычны магазін»
Красненскі СДК, 11.30 – гульнёвая праграма «Жыхары ляснога царства, зялёнай дзяржавы»
Гарадоцкі СДК, 12.00 – гульні на адкрытай пляцоўцы «Вясна – вясёлая пара»

Радашковіцкі ЦКіА, 12.00 – фотакрос «Па старонках дзяцінства»
Беразінскі СДК, 12.00 – сюжэтна-гульнявая праграма «Падарожжа ў Смехалэнд»
Раёўскі СДК, 13.00 – псіхалагічная гульня «Кракадзіл»
Путнікаўскі СКБ, 13.00 – конкурсная гульнёвая праграма «Мех сюрпрызаў»

Палачанскі СДК, 13.00 – гутарка «Прафілактыка шкодных звычак і правапарушэнняў сярод падлеткаў»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – выстаўка-конкурс дзіцячай творчасці «Мая маленькая радзіма»
Яхімоўшчынскі СК, 16.30 – гульнёвая праграма «У гасцях у вясны»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.30 – канцэртная праграма Аляксандра Каралёва

Яхімоўшчынскі СК, 19.00 –танцавальная праграма
Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Нон-стоп»

31 сакавіка
Пранчэйкаўскі СДК, 11.00 – віктарына «Гісторыя ВІЧ»
Красненскі СДК, 11.30 – дзіцячая танцавальная праграма
Пранчэйкаўскі СДК, 12.00 – спартландыя «Маладзецкія забаўкі»

Чысцінскі СДК, 12.00 – забаўляльная праграма «Гадзіна гульняў»
Заскавіцкі СДК, 13.00 – віктарына «Паравозік з Мульцяшкіна»
Радашковіцкі ЦКіА, 13.00 – забаўляльная гульнёвая праграма «Сем цудаў дзяцінства»

Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – спартыўна-аздараўленчая праграма «Саюз энергетыкі і здароўя»
Палачанскі СДК, 16.00 – спаборніцтвы па настольным тэнісе сярод моладзі «Мы – маладыя»
Гарадоцкі ЦКіП, 16.00 – конкурс на лепшы аповед пра аг. Гарадок «Зямлі маёй куточак дарагі»

Аляхновіцкі СДК, 17.00 – вечар адпачынку «Грэе сэрца чай»
Турэц-Баярскі СДК, 17.00 – тэматычная танцавальная праграма «Цуд Уваскрэсення»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – шоу-праграма «Смех і гумар вакол нас»

Гарадоцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Усміхніцеся, сябры»
Яхімоўшчынскі СК, 19.00 – вечар адпачынку
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Вясновая мелодыя»

Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Усе твае магчымасці»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Спатканне ўсляпую»

 

* У плане магчымы змены.

Прочитано 1629 раз Последнее изменение 21.03.2018 8:25
Лилия Липницкая

Редактор интернет-сайта

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить