01.02 14:29

Что предлагают дома культуры в феврале

Источник

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в феврале.

Что предлагают дома культуры в феврале "Маладзечанская газета"

Цэнтралізаваная клубная сістэма (вул. Лібава-Роменская, 71) запрашае 7 лютага ў 18.30 на вечар традыцыйных танцаў “Вячоркі на Лібава-Роменскай” з этнаграфічным клубам “KOLA”. У рамках праграмы пройдзе майстар-клас па рускіх танцах.

3 лютага
Чысцінскі СДК, 14.00 – дзіцячая гульнёва-забаўляльная праграма “Цырымонія банцікаў”
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – канцэртная праграма “Ад усяго сэрца”
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма “У будучыню без СНІДу”
Маркаўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку “Спартыўны кур’ер”
Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма “Аднакласнікі афлайн”
Красненскі СДК, 19.00 – тэматычная дыскатэка “Моладзь супраць алкаголю”

Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальна-забаўляльная праграма “Каб было весялей”
Пранчэйкаўскі СДК, 19.00 – вечар сустрэчы “Сустрэча школьных сяброў”
Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма “Адпачываем разам”
Раёўскі СДК, 20.00 – вечар адпачынку “Аднакласнікі”
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма “Color-party”
Беразінскі СДК, 20.00 – тэматычная танцавальная праграма “Сустрэча сяброў”
Аляхновіцкі СДК, 20.00 – вечар адпачынку “Забытая мелодыя дзяцінства”

4 лютага
Беразінскі СДК, 12.00 – інтэлектуальны конкурс “Дзень усёзнайкі”
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – гульнёвая праграма “Забавы з вясёлым мячом”
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – кіналекторый “Актуальныя праблемы сучасных падлеткаў”

6-8 лютага
Відзеўшчынскі СДК, 11.00 – акцыя па прафілактыцы СНІДу “Папярэджаны – узброены”

8 лютага
Палачанскі СДК, 14.00 – псіхалагічны трэнінг “Падлетак і алкаголь”
Красненскі СДК, 14.00 – гульнёвае падарожжа “У краіне казак”
Лебедзеўскі СДК, 16.00 – інфармацыйная праграма “Стань прыкметней у цемры”
Раёўскі СДК, 17.00 – акцыя па прафілактыцы здаровага ладу жыцця

9 лютага
Гарадоцкі СДК, 17.00 – тэматычная праграма “Здаровым быць – здорава”

10 лютага
Путнікаўскі СКБ, 11.00 – гульнёвая праграма “Разам весела гуляць”
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – конкурс малюнкаў “Наша Радзіма”
Заскавіцкая СШ, 13.00 – забаўляльная праграма “Бацькі і дзеці”
Аляхновіцкі СДК, 14.00 – маладзёжная праграма “Ты плюс Я роўна Л”

Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – квэст “Малайцы – удальцы”
Маркаўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку “Сем пацех”
Пранчэйкаўскі СДК, 19.00 – тэматычны вечар “Усё пачынаецца з кахання”

Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная гульнёвая праграма “Мы ўмеем адпачываць”
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная забаўляльная праграма “Зажигай”
Беразінскі СДК, 20.00 – тэматычная танцавальная праграма “Зімовы вернісаж”

11 лютага
Хажоўскі СДК, 13.00 – фальклорнае свята “Ой, бліны-блінчыкі”
Беразінскі СДК, 14.00 – віктарына “Крэйзі драйв”
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – тэатралізаваная канцэртная праграма “У чарах Амура”
Маркаўскі СДК, 13.00 – выстава дзіцячых малюнкаў “Прыгоды Зімы”

14 лютага
Беразінскі СДК, 13.00 – літаратурная праграма “Які цудоўны кніжны свет”
Раёўскі СДК, 13.00 – радыё-канцэрт “Быць побач”
Заскавіцкая СШ, 16.00 – вечар адпачынку “Хачу каханне абвясціць”
Лебедзеўскі СДК, 16.00 – танцавальная праграма “Супермэн”

15 лютага
Раёўскі СДК, 11.00 – спартландыя для дзяцей дашкольнага ўзросту “Стартуем”
Хажоўскі СДК, 16.00 – конкурсная праграма “Разам – мы каманда”
Маркаўскі СДК, 18.00 – вечар памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў “Мы звязаны адным лёсам”

16 лютага
Лебедзеўскі СДК, 11.00 – спектакль Мінскага абласнога драматычнага тэатра “Таямніца вострава людаедаў”
Заскавіцкая СШ, 14.00 – бяседа “Асноўныя віды траўмаў і першая дапамога”
Красненкі СДК, 16.00 – вечар сустрэчы “Абараняць Радзіму – святы абавязак”
Беразінскі СДК, 17.00 – дзень вясёлых забаў “Падарожжа па вясёлцы”
Відзеўшчынскі СДК, 18.00 – забаўляльная масленічная праграма “Як на Масленічным тыдні”

17 лютага
Пранчэйкаўскі СДК, 11.00 – масленічныя гулянні
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – свята Масленіца “Пышка на вуліцу вышла”
Хажоўскі СДК, 13.00 – канцэртная праграма “Пад стралою Валянціна”
Пранчэйкаўскі СДК, 15.00 – інфармацыйная праграма “Курэнне альбо здароўе – выбірай сам”
Турэц-Баярскі СДК, 15.00 – канцэртная праграма
Заскавіцкі СДК, 18.00 – гульнёвая забаўляльная праграма “Наш дом – Беларусь”

Маркаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма “Тытунь – твой вораг”
Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма “У Дзень Святога Валянціна”
Палачанскі СДК, 19.00 – тэматычная праграма “Дзень Святога Валянціна”
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма “Love Story”
ЦТКіП в.Плябань, 12.00 – свята Масленіца “А мы Масленку гуляем”

18 лютага
 Чысцінскі СДК, 12.00 – тэатралізаванае свята “Масленічныя забавы”

21 лютага
Лебедзеўскі СДК, 16.00 – інфармацыйна-прафілактычная акцыя “Мы за здаровы лад жыцця”

22 лютага
Красненскі СДК, 13.00 – выстава плакатаў “Віншуем са святам абаронцаў Айчыны”
Красненскі СДК, 15.00 – канцэртная праграма “Мужчынам прысвячаецца”
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 – гульнёвая праграма “Будучыня – гэта мы!”
Лебедзеўскі СДК, 19.00 – літаратурна-музычны вечар “Прысвячаецца Абаронцам!”

23 лютага
Беразінскі СДК, 16.00 – пазнавальная праграма “Франтавы прывал”
Аляхновіцкі СДК, 16.00 – конкурсная праграма “Наш салдат розумам і сілай багаты”
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – дзіцячы конкурс “Паштоўка да 23 лютага”
Хоўхлаўскі СДК, 16.00 – выязное музычнае віншаванне “Час мужнасці” ў воінскай частцы

Лебедзеўскі СДК, 17.00 – канцэрт-віншаванне да Дня абаронцы Айчыны “Дарагім мужчынам”
Путнікаўскі СКБ, 17.00 – конкурсная гульнёвая праграма да Дня абаронцы Айчыны “Сапраўдныя багатыры”
Палачанскі СДК, 17.00 – выяздное музычна е віншаванне да Дня абаронцы Айчыны ў Палачанскім с/с
Аляхновіцкі СДК, 18.00 – турнір па тэнісе

Пранчэйкаўскі СДК, 18.00 – канцэртная праграма “Мужчыны. Мужчыны? Мужчыны!”
Відзеўшчынскі СДК, 18.00 – выязная канцэртная праграма “Са Святам!” у Раеўскім СДК
Пранчэйкаўскі СДК, 19.00 – конкурсная праграма “Рыцар года”
Раеўскі СДК, 21.00 – тэматычная танцавальная праграма да Дня абаронцы Айчыны

25 лютага ў 13.00 —  раённы конкурс сярод клубаў маладой сям’і «Сямейны бенефіс»;
1 сакавіка ў 18.00 —  раённы конкурс дыджэяў «DJ Battle»;
2 сакавіка ў 18.00 —  святочны канцэрт да Міжнароднага жаночага дня «И жизнь, и счастье, и любовь…» мужчынскай групы народнага хору ветэранаў вайны і працы «Надзея».

24 лютага
аг. Гарадок, 11.00 – традыцыйны фальклорны абрад «Гуканне вясны», удзел у якім прымуць аматарскае аб’яднанне «Бабулі ХХІ стагоддзя», этнаграфічны клуб «КOLA», народны фальклорны этнаграфічны ансамбль «Крынічанька»
Аляхновіцкі СДК, 14.00 – святочны канцэрт «Для вас, нашы абаронцы!»
Хажоўскі СДК, 14.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Нашы абаронцы»; 19.00 – танцавальная праграма «Вы – наша будучыня»
Пранчэйкаўскі СДК, 15.00 – інфармацыйна-прававая праграма «Падлетак і закон»

Турэц-Баярскі СДК, 17.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Сапраўдны мужчына»
Маркаўскі СДК, 18.00 – віктарына «Інтэлектуальнае казіно»
Палачанскі СДК, 19.00 – тэматычная танцавальная праграма «Дзень сапраўдных мужчын»
Беразінскі СДК, 20.00 – тэматычная пазнавальная праграма «Вам, абаронцы!»

25 лютага
Заскавіцкі СДК, 12.00 – выстава «Беларуская вышыўка»
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – гульнявая сямейная праграма «Вясёлы снегавік»
Турэц-Баярскі СДК, 15.00 – танцавальная гульнявая праграма «Служу Айчыне»
Хоўхлаўскі СДК, 16.00 – літаратурна-музычная кампазіцыя «Краіна песень»

26 лютага
Хоўхлаўскі СДК, 16.00 – інфармацыйны форум «Прававы лікбез»

28 лютага
Беразінскі СДК, 15.00 — конкурсная літаратурная праграма «Наша хата на пацехі багатая»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – пазнавальная праграма «Моладзь супраць наркотыкаў»

1 сакавіка
Лебедзеўскі СДК, 14.30 – тэматычная праграма «Згубленае жыццё»
Раёўскі СДК, 16.00 – акцыя-маніторынг сярод падлеткаў «Спайс. Курыльныя сумесі»
Заскавіцкі СДК, 17.00 – музычная віктарына «У свеце музыкі»

Прочитано 328 раз Последнее изменение 01.02 14:29
Лилия Липницкая

Редактор интернет-сайта

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить