03.01.2018 14:25

Что предлагают дома культуры в январе

Источник

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в январе.

Что предлагают дома культуры в январе "Маладзечанская газета"

Цэнтралізаваная клубная сістэма (вул. Лібава-Роменская, 71) запрашае 14 студзеня ў 16.00 на канцэртнае шоу «Новы год у коле сяброў».
Тэл. 77-01-00, 8 -029-703-90-63.
***
Цэнтр традыцыйнай культуры і побыту вёскі Плябань запрашае з 25 снежня па 7 студзеня на калядныя сустрэчы «Калядная зорка». Тэл. 79-61-97, 50-58-91.

4 студзеня
Лебедзеўскі СДК, 13.00 – гульнявая праграма «Зімовыя забавы»
Пятроўшчынскі СДК, 15.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Зімовыя старты»
Відзеўшчынскі СДК, 16.00 – забаўляльная праграма «Навагодні карагод. Мы танцуем і спяваем»

5 студзеня
Красненскі СДК, 11.30 – пазнавальная праграма «Колобок»
Хажоўскі СДК, 13.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Каляды»
Пранчэйкаўскі СДК, 12.00 – танцавальная гульнявая праграма «Веселое новогодие»
Раёўскі СДК, 12.00 – акцыя «Снежная сцежка», прысвечаная здароваму ладу жыцця
Гарадоцкі СДК, 13.00 – конкурс «Жывёльны свет маёй краіны»
Аляхновіцкі СДК, 16.30 – гульнявая праграма для дзяцей «Тупу, тупу, тупу, каза…»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – конкурс снежных скульптур «Цуды матухны-зімы»

6 студзеня
Пятроўшчынскі СДК, 13.00 – спартыўная гульнёвая праграма “Зімовыя старты”
Красненскі СДК, 14.00 – дзіцячая танцавальная праграма
Радашковіцкі ЦКіА, 17.00 – музычная праграма “Свет каляднай зоркі”
Турэц-Баярскі СДК, 17.00 – канцэртная праграма “Ціхая ноч”
Хажоўскі СДК, 19.00 – конкурсная праграма “Зх, калядачкі”

7 студзеня
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – свята “Ухала Каляда ў чароўным вазочку”

11 студзеня
Раёўскі СДК, 11.00 – пазнавальная гульнёвая праграма “Калядныя традыцыі”

12 студзеня
Лебедзеўскі СДК, 18.00 – тэматычны вечар “Калядныя варожбы”

Цэнтралізаваная клубная сістэма запрашае 13 студзеня ў 15.00 -- на канцэртную праграму культурна-асветніцкага таварыства ўкраінцаў «Краяны»;

14 студзеня ў 16.00 -- на канцэрт «Стары Новы год у коле сяброў»;
14 студзеня ў 17.00 -- на фальклорную праграму «Калядкі» этнаграфічнага клуба «Кола» ў в. Гарадок. Тэл. 77-01-00, 77-01-11.

13 студзеня
Заскавіцкая СШ, 11.00 – забаўляльная праграма «Го-го-го, каза!»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – конкурсная гульнявая праграма «Снегавік-паштальён»
аг. Маркава, 18.00 -- абрадавае свята «Надышлі Калядкі»
Відзеўшчынскі СДК, 18.30 – фальклорнае абрадавае свята «Добры вечар, шчодры вечар»
Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Добрыя цуды»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Не жадае стары год уцячы за паварот»

Палачанскі СДК, 19.00 -- танцавальная праграма «Цуды пад Новы год»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Стары Новы год»
Беразінскі СДК, 20.00 -- вечар адпачынку «Інтэрактыўная зіма»
Раёўскі СДК, 20.00 – тэматычная танцавальная праграма для моладзі «Навагодні вечар-2018»
Гарадоцкі СДК, 20.00 – музычны вечар «Ялінкавы пах»

14 студзеня
Маркаўскі СДК, 16.00 – забаўляльная праграма «Падарожжа на гульнявую паляну»

27 студзеня
Заскавіцкі СДК, 13.00 – пазнавальная праграма «У карагодзе свят»
Беразінскі СДК, 17.00 – канцэртная праграма «Старыя песні аб галоўным»
Аляхновіцкі СДК, 18.00 – канцэртная праграма «Таццянін дзень»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – дыспут «Наркаманія – хвароба маладых»
Раёўскі СДК, 19.00 – канцэртная праграма «Усе віншаванні для Таццяны»

Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Цуды здараюцца»
Красненскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Таццянін дзень»
Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Таццянін дзень»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Студэнт PARTY»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – танцавальная забаўляльная праграма «DanceParty»

Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Чароўны прамень»
Гарадоцкі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Музычны серпанцін»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Віншуем студэнтаў»
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальна-гульнявая праграма «Нон-стоп»

31 студзеня
Заскавіцкі СДК, 13.00 – гульня-падарожжа «Чароўныя сляды»
Путнікаўскі СКБ, 16.30 – пазнавальная праграма «Калі хочаш быць здаровым»
Хоўхлаўскі СДК, 17.00 – літаратурны вечар «Міншчына, мая любімая!»
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар-сустрэча «Каліна красная» ў клубе «Надзея»

1 лютага
Раёўскі СДК, 11.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Весяляцца малышы і танцуюць ад душы»

2 лютага
Гарадоцкі СДК, 16.00 – прафілактычная праграма «У будучыню без СНІДу»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – пазнавальная праграма «Ключ да здароўя»
Лебедзеўскі СДК, 16.00 – прафілактычная праграма «Адказнасць і сумленне»
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 – гульнявая праграма «Зімовыя забавы»

Прочитано 426 раз Последнее изменение 03.01.2018 14:25
Соб. инф.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить