27.10 8:33

Дамы культуры Маладзечанскага раёна. Лістапад 2017 г.

Источник

Установы культуры Маладзечанскага раёна запрашаюць гледачоў на свае мерыпрыемствы ў лістападзе.

Дамы культуры Маладзечанскага раёна. Лістапад 2017 г. "Маладзечанская газета"

Запрашаем на танцавальныя вячоркі аматарскага аб’яднання этнаграфічнага клуба «Кола», якія адбудуцца 1 лістапада ў фае будынка Цэнтралізаванай клубнай сістэмы па вул. Лібава-Роменскай, 71. Пачатак -- у 18.30.

1 лістапада
Радашковіцкі ЦКіА, 10.30 – гульнявая праграма «Калейдаскоп весялосці»
Красненскі СДК, 14.00 – конкурс малюнкаў «Залатая восень»

2 лістапада
Хажоўскі СДК, 14.00 – акцыя «Мір – адзінства моладзі»
Лебедзеўскі СДК, 18.00 – вячоркі «Сяброўка Восень»

3 лістапада
Гарадоцкі СДК, 16.30 – гульнявая праграма «Казачны дзянёк»
Раёўскі СДК, 17.00 – гульнявая крыжаванка «Экалагічная азбука»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – пазнавальная праграма «Алкагалізм, курэнне, наркаманія – як спыніць гэта вар’яцтва»
Радашковіцкі ЦКіА, 15.00 -- віктарына «Знаўцы гісторыі Кастрычніка-1917»

Цэнтралізаваная клубная сістэма (вул. Лібава-Роменская, 71) 5 лістапада ў 18.00 запрашае на вечар адпачынку “Для тых, хто малады душой”. Даведкі па тэлефонах: 770100, 8 (029)7039063

04 лістапада
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – кіналекторый “Па мясцінам Я. Купалы і Я.Коласа”
Красненскі СДК, 15.00 – справаздачнае мерапрыемства “Кніга жыцця…50 старонак”, прысвечанае 50-годдзю Красненскага СДК
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма “Адпачывай!”
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – тэматычны вечар “Аўроры залп ў семнадцатым годзе”

Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма “Inter актыўная восень”
Селеўскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку “Карнавал жахаў”
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная забаўляльная праграма “Пара маладых”
Раёўскі СДК, 20.00 – вечар адпачынку да Сусветнага дня мужчын
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальны рэтра-вечар “Хіты нашага юнацтва”

5 лістапада
Заскавіцкі СДК, 14.00 – гульнёвая забаўляльная праграма “Запрашаем у падарожжа”
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – тэатралізаваная забаўляльная праграма “У лабірынце любімых казак”
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – тэматычная праграма “Кастрычніцкая рэвалюцыя – падзея гістарычная”

8 лістапада
Лебедзеўскі СДК, 15.00 – гульнёвы квэст “Там на нябачаных сцяжынках…”
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 – інфармацыйная праграма “7 лістапада – што за дзень календара?”
Гарадоцкі СДК, 17.00 – вечар успамін “Стагоддзе прайшло з той пары”
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку ў клубе ветэранаў працы “Надзея” “Свята вальса”
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – музычная літаратурная праграма “Гістарычная аповесць 1917 года – як гэта было?”

9 лістапада
Палачанскі СДК, 13.00 – псіхалагічны трэнінг “Павер у сябе”
Гарадоцкі СДК, 16.30 – пазнавальная праграмма “Пачуўся залп 100 год назад”
Красненскі СДК, 17.00 - пазнавальная праграмма “Здароў’е”

10 лістапада
Беразінскі СДК, 11.00 – краязнаўчая пазнавальная праграмма “Тут Радзімы маёй пачатак”
Лебедзеўскі СДК, 16.00 – тэматычная праграма “Віртуальны мір, ці рэальнае жыццё”

Цэнтралізаваная клубная сістэма запрашае ў нядзелю, 12 лістапада, у 18.00 -- на вечар адпачынку «Для тых, хто малады душой», тэл. 77-01-00, 8-029-703-90-63; у сераду, 15 лістапада, у 18.30 -- на танцавальныя вячоркі аматарскага аб’яднання этнаграфічнага клуба «Кола».

11 лістапада
Заскавіцкі СДК, 16.00 – кніжная выстаўка «Спорт – гэта здорава»
Лебедзеўскі СДК, 17.00 – літаратурна-музычная гасцёўня «Музыка лістапада»
Хажоўскі СДК, 18.00 – танцавальная дыскапраграма «У рытме танца»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – дзіцячая танцавальна-забаўляльная праграма «DanceParty»

Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма «Рэтра»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – тэатралізаваная гульнявая праграма «Кляновы ліст»
Маркаўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку моладзі «Рухайся хутчэй»
Турэц-Баярскі СДК, 18.00 – тэматычная танцавальна-забаўляльная праграма «Пілот Дыджэй»

Пятроўшчынскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку для моладзі «Патанцуем, адпачнём, час з карысцю правядзём»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Танцуй, пакуль малады!»
Гарадоцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Дзе ты, палавінка мая?»
Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Музычны мікс»

12 лістапада
Аляхновіцкі СДК, 16.00 – гульнявая праграма «За кубкам гарбаты не сумую»
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – спартыўныя спаборніцтвы па настольным тэнісе «Лёгкая ракетка»
Турэц-Баярскі СДК, 15.00 – тэматычная танцавальна-гульнявая праграма для дзяцей «Дыван-самалёт»

15 лістапада
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – песенны конкурс караоке «Я спяваю»

16 лістапада
Лебедзеўскі СДК, 18.00 – тэатралізаваны вечар адпачынку «Дары восені»

17 лістапада
Лебедзеўскі СДК, 18.00 — справаздачная канцэртная шоу-праграма «Круто ты попал на TV»
Беразінскі СДК, 16.00 – тэматычны кіналекторый «Беражы сукенку новую, а здароўе змоладу»; 18.00 – літаратурна-музычны вечар «Я ганаруся, што я беларус».

Гарадоцкая БСД, 16.00 – выязны канцэрт «Адшумела, адзвінела бабіна лета»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – урок мужнасці «І шлі дзяўчаты на вайну…»

Цэнтралізаваная клубная сістэма (вул. Лібава-Роменская, 71) запрашае 19 лістапада ў 18.00 на вечар адпачынку «Для тых, хто малады душой».
З 20 па 28 снежня запрашаем на інтэрактыўнае шоу «Навагоднія прыгоды Барбоскіных». Прымаюцца групавыя заяўкі. Даведкі па тэл. 77-01-00.

18 лістапада
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – справаздачная праграма «Творчы рэцэпт добрага настрою»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – справаздачнае мерапрыемства «Усміхайся, весяліся, будзе больш салодкім тваё жыццё»
Путнікаўскі СКБ, 11.00 – пазнавальная праграма «Беражы сябе для жыцця»
Турэц-Баярскі СДК, 18.00 – танцавальна-забаўляльная праграма «Баль жоўтых лістоў»

Заскавіцкі СДК, 13.00 – свята да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці АПК «Не радзіцца хлеб без працы»
Палачанскі СДК, 19.00 – дыскатэка «Клуб збірае сяброў»
Красненскі СДК, 15.00 – вечар ушанавання «Для вас, гаспадары зямлі!»
Чысцінскі СДК, 16.00 – дзіцячая танцавальная праграма «Карамельны вечарок», 19.00 – дыскатэка «На ўсіх ветразях»
Аляхновіцкі СДК, 16.00 – пазнавальная праграма «Чытаем казкі разам», 17.00 – танцавальна-забаўляльная праграма «Складаем казку разам»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма «Танцуем разам»

Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Восень – пара весялосці»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Музычны калейдаскоп»
Хажоўскі СДК, 13.00 – святочны канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці АПК «Са святам усіх вас вітаем!»

19 лістапада
Беразінскі СДК, 12.00 – гульнёва-забаўляльная праграма «Тайны старога куфра»
Заскавіцкі СДК, 13.00 – справаздачны канцэрт «Тут мае карані»
Гарадоцкі СДК, 14.00 – канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці АПК «Мы славім вашу працу і рукі залатыя»
Турэц-Баярскі СДК, 15.00 – канцэртна-паэтычная сустрэча «Творчы вечар паэта Дамініка Тура»

22 лістапада
Лебедзеўскі СДК, 15.00 – літаратурны вечар «Намалюем вершам крылы»

23 лістапада
Аляхновіцкі СДК, 14.00 – час здароўя з удзелам медыцынскага работніка «Гэта не забава, гэта не гульня»
Раёўскі СДК, 18.00 – тэнісны турнір «Першая ракетка»

24 лістапада
Заскавіцкі СДК, 12.00 – конкурс «Матэматычнае лато»
Відзеўшчынскі СДК, 13.00 – канцэрт «Аб працы хлебароба ўсе каласы спяваюць!»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – конкурсная спартыўная праграма «Хто хутчэй?!»'

Цэнтралізаваная клубная сістэма (вул. Лібава-Роменская, 71) запрашае:
26 лістапада ў 18.00 -- на вечар адпачынку «Для тых, хто малады душой»,
29 лістапада ў 18.30 – на танцавальныя вячоркі аматарскага аб’яднання этнаграфічнага клуба «Кола»,
1 снежня ў 11.00 – на раённую інфармацыйна-прафілактычную акцыю ў рамках Сусветнай кампаніі супраць СНІДу «Тваё жыццё ў тваіх руках»,
1 снежня ў 18.00 – на вечар раманса «Под звуки нежные романса»,
з 20 па 28 снежня – на інтэрактыўнае шоу «НАВАГОДНІЯ ПРЫГОДЫ БАРБОСКІНЫХ». Прымаюцца групавыя заяўкі. Тэл. 77-01-00, 8-029-703-90-63.

25 лістапада
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – справаздачнае мерапрыемства «Гэты мір пявучы і звонкі»
Палачанскі СДК, 15.00 – справаздачнае мерапрыемства «Нараджэнне зорак»
Турэц-Баярскі СДК, 15.00 – справаздачнае мерапрыемства «Песня – гэта Жыццё!»
Гарадоцкі СДК, 16.00 – справаздачнае мерапрыемства «Мы дорым вам свае сэрцы»

Пранчэйкаўскі СДК, 18.00 – дзіцячая танцавальная праграма «Для класных дзяўчынак і рэальных пацаноў»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма «Моладзь крэатыўная»
Маркаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма «Хто выпівае -- той розуму не мае»
Гарадоцкі СДК, 19.00 – танцавальны вечар «З танцамі па жыцці»

Красненскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Мы за чыстае паветра»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Асеннія рытмы»
Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «У зоне рытму»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «NON-STOP»
Беразінскі СДК, 20.00 – вечар адпачынку «Крэатыўным і актыўным прысвячаецца»

26 лістапада
Маркаўскі СДК, 13.00 – справаздачнае мерапрыемства «Гадавое кола свят «Беларус гуляе»
Раёўскі СДК, 15.00 – справаздачнае мерапрыемства «Асалода» збірае сяброў»
Беразінскі СДК, 16.00 – справаздачнае мерапрыемства «Сузор’е талентаў»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – дзіцячая танцавальна-забаўляльная праграма «DanceParty»
Хажоўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку «Узрост жыццю не перашкода»

1 снежня
Заскавіцкі СДК, 11.00 – валанцёрская акцыя «Ведай і помні, каб жыць»
Палачанскі СДК, 14.00 – лекцыя для падлеткаў «Скажы СНІДу «Не!»
Пранчэйкаўскі СДК, 14.30 – акцыя «Чырвоная стужка жыцця»
Маркаўскі СДК, 16.00 – канцэрт «Цеплыня душы -- людзям»

Гарадоцкі СДК, 17.00 – тэматычная праграма «Мы будзем жыць без СНІДу»
Хоўхлаўскі СДК, 17.00 – ток-шоу «Спыніць СНІД – выканаць абяцанне!»
Лебедзеўскі СДК, 17.00 – інфармацыйная праграма «Аб прафілактыцы СНІДу»
Беразінскі СДК, 18.00 – дзень прафілактыкі СНІДу «Маўклівы крык»

Прочитано 122 раз Последнее изменение 27.10 8:33
Соб. инф.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить