Реклама на сайте - up
29.04 9:15

Дамы культуры Маладзечанскага раёна. Май 2017

Источник

Установы культуры Маладзечаснскага раёна запрашаюць гледачоў на свае мерыпрыемствы ў маі.

Дамы культуры Маладзечанскага раёна. Май 2017 "Маладзечанская газета"

1 мая
Аляхновіцкі СДК, 14.00 – конкурсна-забаўляльная праграма «Разам мы сіла»; 16.00 – танцавальная праграма «Назад у СССР»
Відзеўшчынскі СДК, 13.00 – гульнявая праграма «Сустракаем Першамай»
Беразінскі СДК, адкрытая пляцоўка, 13.00 – прафілактычная забаўляльная праграма «Як Лунцік вучыўся быць здаровым»
Гарадоцкі СДК, 13.00 – тэматычная праграма «Слава працы»

Раёўскі СДК, 12.00 – радыёканцэрт «Мелодыі беларускага краю»; 16.00 – турнір па валейболе сярод моладзі
Красненскі СДК, 14.00 – квэст-гульня «Школа дэтэктываў»
Лебедзеўскі СДК, 13.00 – інтэлектуальная гульня «Ведай нашых!»
Маркаўскі СДК, 12.00 – выязны канцэрт у в. Кавальцы «Мир. Труд. Май»
Радашковіцкі ЦКіА, плошча імя Гастэлы, 11.00 — конкурсна-забаўляльная праграма «Вясеннія забавы»

Турэц-Баярскі СДК, 14.00 — канцэрт «Майскі настрой»
Палачанскі СДК, 12.00 — радыёканцэрт «Май прыйшоў – пара марыць…»
Путнікаўскі СКБ, 12.00 – пазнавальная праграма «Я – памочнік!»

Хажоўскі СДК – выязны канцэрт вакальнага гурту «Беларусачка»: 13.00 — в. Капачы; 14.00 — в. Брускаўшчына; 15.00 – в. Брохаўшчына
Яхімоўшчынскі СК, 16.00 – гульнявая праграма «Сустракай нас, май!»

5 мая
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 – пазнавальная праграма «Ведаць, каб зберагчы»

6 мая
Гарадоцкі СДК, 18.00 - музычны вечар «Песні пра вайну»
Палачанскі СДК, аг. Яхімоўшчына,19.00 - выязная танцавальная праграма «Майскія сустрэчы»

7 мая

Путнікаўскі СКБ, 11.00 - тэматычная праграма да Дня Перамогі «Ёсць памяць, якой не будзе канца»
Холхлаўскі СДК,в.Броды 13.00 - выязная канцэртная праграма «Май 1945 года»
Раеўскі СДК, 13.00 - радыё-газета да Дня Перамогі
Холхлаўскі СДК,в. Хоўхлава, 15.00 - выязная канцэртная праграма «Майскі вальс»
Гарадоцкі СДК, 17.00 - вечар памяці «Успомнім тых, хто перамог»

8 мая

Раеўскі СДК, 13.00 - тэатралізаваны канцэрт да Дня Перамогі «Васіль Теркин»

9 мая
Хажоўскі СДК, аг.Хажова, 08.30 - мітынг «Свечка памяці»
Маркаўскі СДК, 10.00 - мітынг «Салдаты неўміручасці»
Лебедзеўскі СДК, в. Насілава, 10.00 - канцэрт-мітынг «Рэха вайны»
Беразінскі СДК, аг.Беразінскае,10.00 - мітынг «На Славу Айчыны»»
Раеўскі СДК, 10.00 - мітынг «Памяць»

Холхлаўскі СДК, в.Хоўхлава, 10.00 - мітынг «У памяці навечна»
Радашковіцкі ЦКіА, г. п. Радашковічы, 10.00 -  мітынг «Дзякуй Вам, што мы вайны не ведалі»
Красненскі СДК, в. Краснае, 10.00 - мітынг «Хвіліна памяці»
Пранчэйкаўскі СДК, в. Пранчэйкава, 10.00 -  мітынг «Нам 45-ы не забыць»
Відзеўшчынскі СДК, аг. Відзеўшчына, 10.00 - мітынг «Гэта трэба жывым»

Палачанскі СДК, аг. Палачаны, 11.00 - мітынг «Памяці загінулых»
Пятроўшчынскі СДК, в.Гарадок, 11.00 - мітынг «Вечная памяць вечная жывых»
Чысцінскі СДК, п. Чысць, 12.00 – мітынг і святочнае мерапрыемства, прысвечанае Дню Перамогі«Пра дні, якія не забыць»
Палачанскі СДК, Яхімоўшчынскі СК, в.Літва, 10.00 - выязны канцэрт да Дня Перамогі

Пранчэйкаўскі СДК, 10.00 - канцэртная праграма «Пераможны майскі вальс»
Відзеўшчынскі СДК, аг. Відзеўшчына, 10.30 - канцэртная праграма «Нам мір завешчана берагчы»
Гарадоцкі СДК, 11.00 - канцэртная праграма «Як добра жыць на свеце без вайны»

Красненскі СДК, в.Краснае,11.00 - канцэртная праграма «Песні Перамогі»
Маркаўскі СДК, 11.00 - канцэртная праграма «Не забыць нам ніколі»
Холхлаўскі СДК, 11.00 - канцэртная праграма «Май 1945 года»
Путнікаўскі СКБ, 12.00 - канцэртная праграма «Захаваем памяць назаўсёды»

Хажоўскі СДК, 12.00 - канцэртная праграма да Дня Перамогі «Ад дзён вайны, да дзён свабоды»
Лебедзеўскі СДК, в. Лебедзева, 12.00 - канцэртная праграма «Рэха вайны»
Палачанскі СДК, аг. Палачаны, 12.00 - канцэртная праграма «Майскі вальс»
Пятроўшчынскі СДК, 15.00 - канцэртная праграма «Мелодыі пераможнай вясны»

Цэнтралізаваная клубная сістэма (вул. Лібава-Роменская, 71) запрашае:
17 мая, 15.00 — інтэлектуальна-пазнавальная гульня ў рамках Сусветнага дня памяці ахвяр СНІДу «Нацыя і яе здароўе»
18 мая, 17.30 — фінал інтэлектуальна-забаўляльнай гульні «Прасцей простага» сярод прадпрыемстваў і ўстаноў горада
20 мая, 12.00 — фестываль харэаграфічнага мастацтва «Вясновы баль»

13 мая
Чысцінскі СДК, 13.00 – спартыўна-гульнявая праграма «На ўсіх ветразях»
Відзеўшчынскі СДК, 14.30 – спартыўныя спаборніцтвы «Вясне –фізкульт-УРА!!!»
Пятроўшчынскі СДК, 15.00 – тэатралізаваная забаўляльная праграма да Міжнароднага дня сям’і «У лабірынце сямейнага жыцця»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – вечар сямейнага адпачынку «Сям’я – прытулак душы»
Палачанскі СДК, 15.00 – канцэрт удзельнікаў мастацкай самадзейнасці Лебедзеўскага СДК «Музыка ў маім сэрцы»; 19.00 – дыскапраграма «Моладзь супраць наркотыкаў»

14 мая
Пранчэйкаўскі СДК, 11.00 – свята «Сям’я – каханне і вернасць»
Маркаўскі СДК, 12.00, в. Кавальцы – выязны канцэрт «Мой родны кут»
Раёўскі СДК, 13.00 – спартыўная праграма «Спартыўная сям’я»
Хажоўскі СДК, 13.00 – свята «Шчаслівая сям’я – шчаслівая краіна!»
Гарадоцкі СДК, 13.00, в. Тучына; 14.00, в. Кічына – выязны канцэрт «Вясны прыемныя матывы»
Путнікаўскі СКБ, 14.00 – пазнавальная праграма «Права на жыццё»
Лебедзеўскі СДК, 16.00, плошча аг. Лебедзева – праграма да Міжнароднага дня сям’і «Гульні нашага дзяцінства»

18 мая
Раёўскі СДК, 17.00 – паэтычны батл па творчасці Я. Купалы «Творчасці думка яго…»

19 мая
Лебедзеўскі СДК, 11.00 – спектакль Мінскага абласнога драматычнага тэатра «Кот у ботах»
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 – тэматычнае шоу «Дзякуй, не куру»
Гарадоцкі СДК, 17.00 – інтэлектуальная гульня «Піраміда»

Цэнтралізаваная клубная сістэма прапануе агульнаадукацыйным установам горада арганізацыю выпускных вечароў для дзіцячых садоў і пачатковых класаў. Тэл. для даведак: 77-01-00, 8-033-667-21-30.
Запрашаем 20 мая ў 12.00 на фестываль харэаграфічнага мастацтва «Вясновы баль».

20 мая
Радашковіцкі ЦКіА, 17.00 – дзіцячая танцавальная праграма «Сустракаем лета»
Пранчэйкаўскі СДК, 13.00 – дзіцячая гульнявая праграма «Каракулі»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – спартыўнае свята «Дуэт спорту і здароў’я»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – забаўляльная танцавальная праграма «Мы хлопцы бравыя»
Лебедзеўскі СДК, 18.00 – тэматычная дыскатэчная праграма да Сусветнага дня памяці ахвяр СНІДу «Жыццё, як свечка»
Маркаўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку «Вясёлыя рытмы»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – танцавальная праграма «Я танцую танга»

21 мая
Хажоўскі СДК, 13.00 – цыркавое прадстаўленне «Цырк пана Жоржыка»
Пранчэйкаўскі СДК, 11.00 – акцыя да Сусветнага дня памяці ахвяр СНІДу «Запалі свечку»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – выязная канцэртная праграма «Ад шчырага сэрца», в. Мурзы
Маркаўскі СДК, 13.00 – гульнявая праграма «Мой дом – мая крэпасць»

25 мая
Хажоўскі СДК, 16.00 -- тэматычная прафілактычная праграма «Мой выбар»

26 мая
Гарадоцкі СДК, 13.00 -- гульня «Угадай мелодыю»
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 -- казачны турнір «Русская избушка на лесной опушке»

Цэнтралізаваная клубная сістэма запрашае школьныя аздараўленчыя лагеры на гульнёвыя дыскатэчныя праграмы. Даведкі па тэлефоне: 738539
Стаміліся ад гарадской мітусні, хочацца адпачыць актыўна і пазнавальна? Цэнтралізаваная клубная сістэма прапануем усім аматарам актыўнага адпачынку квэст-гульню "Гарадок.Падарожжа ў часе".Даведкі па тэлефоне:  8 029 1610010

27 мая
Маркаўскі СДК, 18.00 - вечар адпачынку “Сам сабе дапамагу – я здароў’е зберагу”
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 - конкурсная танцавальная праграма
“Джынсавае лета”
Красненскі СДК, 19.00 - тэматычная праграма “СНІД”

Пятроўшчынскі СДК, 19.00 - тэматычная відэапраграма “Маладзёжны мерыдыян”
Пранчэйкаўскі СДК , 19.00 - дзіцячая танцавальная праграма “Обалденная тусовка”
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – дыскатэчная праграма “Адпачываем і знаёмімся”
28 мая
Путнікаўскі СКБ, 16.00 - выязны канцэрт у вёску Валодзькі “Вясновы настрой”
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 - забаўляльная праграма “Вучоны Сід”

31 мая
Беразінскі СДК, 16.00 – канцэртная праграма “Дапабачэння, дзіцячы сад”

1 чэрвеня
Заскавіцкі СДК, 11.00 - свята “Усе мы родам з дзяцінства”
Хоўхлаўскі СДК, 11.00 - свята дзяцінства “Дзяцінства залатое”
Раёўскі СДК, 11.00 - гульнёвая праграма “Вуліцы радасці”
Пранчэйкаўскі СДК, 10.00 - свята дзяцінства “Горад дзяцінства”
Радашковіцкі ЦКіА, 12.00 - дзіцячае свята “Свята дзяцінства”
Чысцінскі СДК, 12.00 - свята да Дня абароны дзяцей “Шчаслівы свет дзяцінства”
Чысцінскі СДК, 17.00 – цыркавое прадстаўленне Жорыка і Гаўрошы
Беразінскі СДК, пляцоўка каля ДК, 13.00 - конкурс малюнкаў на асфальце “Сем колераў вясёлкі”
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 - свята дзяцінства “Няхай усміхаюцца дзеці”
Відзеўшчынскі СДК, пляцоўка ДК, 18.00–тэатралізаванае свята дзяцінства “Ах, лета!”

2 чэрвеня
Заскавіцкі СДК, 11.00 - танцавальная праграма “Зорнае лета”
Беразінскі СДК, пляцоўка каля ДК, 12.00 - пазнавальна-забаўляльная праграма да Дня абароны дзяцей “Вясёлае падарожжа”
Палачанскі СДК, пляцоўка каля ДК, 12.00 - конкурс малюнкаў на асфальце “Мы родам з дзяцінства”
Красненскі СДК, 11.00 – пазнавальная гульнёвая праграма “Прырода вакол нас”

Прочитано 149 раз Последнее изменение 29.04 9:15
Соб. инф.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Другие материалы в этой категории: « Дамы культуры Маладзечанскага раёна. Красавік 2017

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить