30.03 15:30

Дамы культуры Маладзечанскага раёна. Красавік 2017

Источник

Установы культуры Маладзечаснскага раёна запрашаюць гледачоў на свае мерыпрыемствы ў красавіку.

Дамы культуры Маладзечанскага раёна. Красавік 2017 "Маладзечанская газета"

Цэнтралізаваная клубная сістэма запрашае 4 красавіка ў 14.00 на раённы этап абласнога конкурсу «Мнагадзетная сям’я года Міншчыны»,

5 красавіка ў 18.00 -- на інтэлектуальна-забаўляльную гульню «Прасцей простага» сярод прадпрыемстваў і ўстаноў горада, 6 красавіка ў 18.30 -- на танцавальныя вячоркі аматарскага аб’яднання этнаграфічнага клуба «Кола».

1 красавіка
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – забаўляльная праграма «Смех збірае сяброў»
Раёўскі СДК, 13.00 -- час гумару «Вясёлы смайлік»
Пранчэйкаўскі СДК, 13.00 -- гульнявая праграма «Лекарскі смехакабінет»

Путнікаўскі СКБ, 18.00 – дыскапраграма «Дзень жартаў»
Гарадоцкі СДК, 14.00 -- канцэрт да Дня гумару «Падары ўсмешку»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 -- свята гумару «Красавіцкая смехапанарама»
Відзеўшчынскі СДК, 14.30 -- конкурсная праграма «Смяшынкін дзень»

Лебедзеўскі СДК, 20.00 – дыскатэчная праграма «STAND UP»
Маркаўскі СДК, 18.00 -- канцэрт «Смех на здароўе»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 -- шоу-праграма «Жарты і смех вакол нас»

Палачанскі СДК, 19.00 -- дыскапраграма «Добры настрой»
Чысцінскі СДК, 12.00 – дзіцячы клуб «Смайлік» запрашае на забаўляльную праграму «З Днём смеху!»
Беразінскі СДК, 20.00 -- дыскапраграма «Гумарынка»

2 красавіка
Путнікаўскі СКБ, 11.00 -- тэматычная праграма да Дня яднання народаў Беларусі і Расіі «У адзінстве сіла»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Гульнявое сузор’е»
Маркаўскі СДК, 13.00 -- канцэрт «Юныя таленты»
Красненскі СДК, 17.00 -- канцэрт «Дзве сястры»
Беразінскі СДК, 17.00 -- пазнавальная музычная праграма да Дня яднання народаў Беларусі і Расіі «Лёсам звязаны»

5 красавіка
Маркаўскі СДК, 17.00 -- літаратурная конкурсная праграма «Багатая мова мая»

6 красавіка
Раёўскі СДК, 17.00 – турнір па тэнісе «Лёгкая ракетка»

7 красавіка
Аляхновіцкі СДК, 12.30 – спартыўная конкурсная праграма «Быць здаровым здорава»
Заскавіцкая д/с-БШ, 13.00 -- гульнёва-забаўляльная праграма «Падарожжа ў краіну Святлафорыю»
Пранчэйкаўскі СДК, 14.00 – гульнявая праграма «Будзь здаровы!»


Цэнтралізаваная клубная сістэма запрашае 11 красавіка ў 18.00 на канцэрт Ігара Квашэвіча; 12 красавіка ў 18.00 на інтэлектуальна--забаўляльную гульню «Прасцей простага» сярод прадпрыемстваў і ўстаноў Маладзечна.

8 красавіка
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – канцэрт «Мелодыі веснавога настрою»
Пранчэйкаўскі СДК, 14.00 – дзень памяці «Дарогамі спаленых вёсак» в. Ваўчкі
Відзеўшчынскі СДК, 14.30 -- спартыўнае спаборніцтва «Вясне – фізкульт-ура»”

Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – танцавальная праграма «@Parti Dance»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 -- танцавальна-забаўляльная праграма «Давайте говорить друг другу комплименты»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 -- конкурсная дыскапраграма «Сучаснае пакаленне»
Беразінскі СДК, 20.00 -- вечар адпачынку «Рытмы замежнай эстрады»

9 красавіка
Путнікаўскі СКБ, 12.00 -- тэматычная праграма да Сусветнага дня здароўя «Здароўе -- гэта здорава»

12 красавіка
Раёўскі СДК, на працягу дня -- фотавыстава «Велікодныя матывы»
Заскавіцкі СДК, 14.00 -- тэматычная выстава «Ткацтва і вышыўка на Беларусі»

13 красавіка
Раёўскі СДК, 17.00 -- паэтычны батл па творчасці Я. Коласа «Творчасці думка яго»
Лебедзеўскі СДК, 11.00 -- экалагічная акцыя «Мая блакітная планета»
Беразінскі СДК, 12.00 -- конкурс малюнкаў «Велікодная нядзеля»
Красненскі СДК, 13.30 -- гульнявая праграма «Крутаверць»
Хажоўскі СДК, 16.00 -- майстар-клас «Велікодная паштоўка»

14 красавіка
Маркаўскі СДК, 13.00 -- інтэлектуальная гульня «Што? Дзе? Калі?» на базе Маркаўскай СШ
Заскавіцкі СДК, 14.00 – конкурс «Вандроўка ў краіну здароўя» на базе Заскавіцкай БШ -- д/с
Лебедзеўскі СДК, 14.00 -- акцыя «Не!»-- шкодным звычкам»
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 -- гульня-падарожжа «Ляцім у космас»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – майстар-клас па роспісе «Велікоднае яечка»

23 красавіка ў 16.00 на канцэрт Алены Ланской і Анастасіі Ціхановіч «Пра галоўнае…»
28 красавіка ў 18.00 на прэм’еру спектакля народнага тэатра «Адлюстраванне» па п’есе Валянціна Краснагорава «Спатканне па серадах, або Сцэны з сямейнага жыцця»

22 красавіка
Раёўскі СДК, 13.00 -- акцыя да Сусветнага дня зямлі «Час зямлі»
Яхімоўшчынскі СК, 19.00 -- дыскатэчная праграма «Вясна, каханне, кветкі»
Гарадоцкі СДК, 19.00 -- караоке-дыскатэка «Танцы пад зоркамі»
Беразінскі СДК, 20.00 -- вечар адпачынку «Зажги огонь в сердцах людей, как это сделал Прометей»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 -- тэматычная дыскатэка «Night city»

23 красавіка
Гарадоцкі СДК, 12.00 -- тэматычная экалагічная гульня «Зямля -- наш родны дом»
Чысцінскі СДК, 12.00 -- забаўляльнае мерапрыемства для дзяцей «Смайлік»
Пранчэйкаўскі СДК, 12.00 -- гульнявая праграма «Нас мало, но мы в тельняшках»
Маркаўскі СДК, 13.00 -- гульнёва-забаўляльная праграма «Хочаце -- верце, а хочаце -- не»

26 красавіка
Беразінскі СДК, 12.00 -- тэматычная праграма «Пакуль Чарнобыль у душу глядзіць»
Лебедзеўскі СДК, 14.00, в. Лешна -- канцэрт-рэквіем «Чарнобыль у нашай памяці»,
Хажоўскі СДК, 16.00 -- майстар-клас «Кветкавая фантазія»
Раёўскі СДК, 17.00 -- тэматычная праграма «Жыццё пасля катастрофы…»

27 красавіка
Красненскі СДК, 13.30 -- тэматычная праграма за здаровы лад жыцця «Сябры ці ворагі»
Раёўскі СДК, 17.00 -- гульнявая праграма для моладзі «Па станцыях навуковых ведаў»
Заскавіцкі СДК (на базе Заскавіцкай д/с БШ), 13.00 -- віктарына «Беларусь партызанская»

Цэнтралізаваная клубная сістэма запрашае 3 мая ў 18.30 на танцавальныя вячоркі аматарскага аб’яднання этнаграфічнага клуба «Кола».

29 красавіка

Гарадоцкі СДК, 14.00 – выязны канцэрт у в. Александрова «Прыміце ад нас усмешку»
Яхімоўшчынскі СК, 14.00 – спартыўная гульнявая праграма «Вясновыя забавы»
Палачанскі СДК, 19.00 – дыскатэчная праграма «Танцуем разам»
Маркаўскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Усміхніся з намі»
Красненскі СДК, 19.00 – тэматычная дыскатэка «Хіп-хоп»
Пранчэйкаўскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Маладзёжны балаган»

30 красавіка

Хажоўскі СДК, 14.00 – квэст «Страчаны свет»
Пранчэйкаўскі СДК, 12.00 – інфармацыйная праграма «Узрост памылак і турбот»
Раёўскі СДК, 13.00 – канцэрт поп-фолк гурту «Беларуская палічка» з праграмай «Казацкія матывы»
Красненскі СДК, 16.00 – дзіцячая дыскатэка «Вечар белага колеру»

Прочитано 462 раз Последнее изменение 30.03 15:30
Соб. инф.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить