04.09.2020 11:37

Что предлагают дома культуры в сентябре

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в сентябре 2020 года.

В качестве иллюстрации В качестве иллюстрации

Запрашаем у гурткі і студыі на бясплатнай аснове:

  • народны хор ветэранаў вайны і працы «Надзея» (дарослыя), тэл. кіраўніка 8-029-165-81-78;
  • узорная цыркавая студыя «Мара» (дзеці ад 3 гадоў), тэл. кіраўніка 8-029-568-16-40;
  • узорны лялечны тэатр (дзеці ад 10 гадоў), тэл. кіраўніка 8-033-388-71-82;
  • этнаграфічны клуб «Кола» (дарослыя), тэл. кіраўніка 8-029-535-31-05;
  • дзіцячы фальклорны гурток «Арэшанькі» (дзеці 6-14 гадоў), тэл. кіраўніка 8-029-535-31-05;
  • студыя эстраднага танца «Merinda» (дзеці 10-15 гадоў), тэл. кіраўніка 8-029-771-86-49;
  • студыя эстраднага танца «Настроение» (дзеці 11-14 гадоў), тэл. кіраўніка 8-033-631-69-50;
  • танцавальны калектыў «Dance mix» (дарослыя 18-30 гадоў), тэл. кіраўніка 8-033-631-69-50;
  • студыя дызайну «Мода Арт» (дзеці ад 8 гадоў), тэл. кіраўніка 8-033-660-30-36;
  • клуб мастацкага афармлення настольных прылад «Кисточка Фулгрима» (дарослыя), тэл. кіраўніка 8-029-988-04-23;
  • аматарскае аб’яднанне настольных гульняў «TimeLine» (дарослыя), тэл. кіраўніка 8-029-988-04-23.

 

22 верасня

Хоўхлаўскі СДК – анлайн-віктарына «Ведай свой край» (да 26 верасня)
Раёўскі СДК – фотавыстава «Мінулае і сучаснасць нашай Раёўкі» (да 4 кастрычніка)

23 верасня
Яхімоўшчынскі СК, 10.00 – гульнявая праграма «Вышэй, далей, хутчэй» (Яхімоўшчынскі д/с)
Красненскі СДК, 13.00 – гульнявая праграма «Браты нашы меншыя»
Беразінскі СДК, 15.00 – майстар-клас па стварэнні асенніх ікебан

Відзеўшчынскі СДК, 15.00 – пазнавальная праграма «Таямніцы вакол нас»
Маркаўскі СДК, 16.00 – інфармацыйная гадзіна «Бяспека — у кожны дом»
Хажоўскі СДК, 17.00 – гутарка з псіхолагам «Маё дзіця ідзе ў школу»
Чысцінскі СДК, 17.00 – майстар-клас па вышыўцы «Прыгажосць ствараем сваімі рукамі» ў клубе ветэранаў працы «На-дзея»

24 верасня
Палачанскі СДК, 13.30 – гульнявая праграма для дзяцей «Забаўныя пацешкі»
Раёўскі СДК, 16.00 – гульнявая праграма «Па станцыях навуковых ведаў»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – сацыяльна-культурная праграма для дзяцей «Шлях да духоўных святынь»

25 верасня
Аляхновіцкі СДК, 11.00 – пазнавальна-забаўляльная праграма «Правілы для жыцця»
Палачанскі СДК, 12.00 – інфармацыйная гадзіна для моладзі «Может ли быть ложь во благо?»
Беразінскі СДК, 13.00 – квэст-гульня «Падарожжа з Гномам-эканомам»
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – выстава кветкавых кампазіцый «Асенні букет»
Хажоўскі СДК, 16.00 – дзіцячая адукацыйная гульня «Святлафор»
Яхімоўшчынскі СК, 16.00 – гульнявая праграма «Разганяй рухамі ляноту»

Путнікаўскі СКБ, 16.30 – інфармацыйная гутарка «Жыццё цудоўнае – дрэнным звычкам месца ў нас няма»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – спартыўная гульня «Ралі бегуноў»
Гарадоцкі СДК, 17.00 – вячоркі за кубачкам гарбаты «Пасядзім, пагаворым»
Маркаўскі СДК, 18.00 – вечар адпачынку для моладзі «Асеннія рытмы»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – тэматычная праграма «Сям’я і шлюб: звычаі і традыцыі»
Чысцінскі СДК, 19.00 – прагляд і абмеркаванне кінафільма ў клубе «Калейдаскоп»

26 верасня
Заскавіцкі СДК, 11.00 – майстар-клас «Лялькі сваімі рукамі»
Лебедзеўскі СДК, 12.00 – велапрагулкі па наваколлі «Родныя мясціны» (аг. Лебедзева, в. Маліноўшчына)
Пранчэйкаўскі СДК, 12.00 – абрадавая гульня «Багач»
Раёўскі СДК, 13.00 – забаўляльная гульня «StepMania»

Хажоўскі СДК, 14.00 – дзіцячая дыскатэка «Танцор дыска»; 19.00 – дыскапраграма «Мы нястомныя»
Чысцінскі СДК, 14.00 – гульнявая праграма для дзяцей «Вясёлае падарожжа»; 19.00 – танцавальная праграма «Асеннія рытмы»
Радашковіцкі ЦКіА, 15.00 – турнір па більярдзе «Залаты шар»
Гарадоцкі СДК, 18.00 – свята бульбы «С пылу с жару»; 19.30 – вечар адпачынку «Патанцуем, пагуляем – адпачнём»

Аляхновіцкі СДК, 18.00 – тэматычная гадзіна «Моладзь у зоне рызыкі»
Пранчэйкаўскі СДК, 18.00 – КВЗ «Вясёлы погляд на шкодную звычку»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – акцыя «Скажы шкодным звычкам «Не!»
Красненскі СДК, 19.00 – дыскатэчная праграма

Яхімоўшчынскі СК, 20.00 – дыскатэка для моладзі

27 верасня
Беразінскі СДК, 12.00 – гутарка-практыкум «Выбар прафесіі»
Пятроўшчынскі СДК, 12.00 – творчая праграма для дзяцей «Свет, у якім мы жывём»
Палачанскі СДК, 13.00 – забаўляльна-гульнявая праграма для дзяцей «Асеннія рытмы»

* У плане магчымыя змены.

 

Прочитано 823 раз Последнее изменение 04.09.2020 11:37
Отдел информации.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Другие материалы в этой категории: « Что предлагают дома культуры в августе

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить