01.11.2019 16:44

Что предлагают дома культуры в ноябре

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в ноябре 2019 года.


2 лістапада
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 — спартыўная эстафета «Асенняя спартакіяда»
Раёўскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Шлях да скарбаў: пошук страчанай карты»
Маркаўскі СДК, 16.00 – дзіцячая дыскатэка з гульнёва-забаўляльнай праграмай «Ура! Канікулы!»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – гульнёва-забаўляльная праграма «Дарога ў шчаслівую будучыню»

3 лістапада
Раёўскі СДК, 18.00 – забаўляльная праграма «Кракадзіл»
Лебедзеўскі СДК, 12.00 – гульнёва-пазнавальная праграма «Дабрата пачынаецца з дзяцінства”
Хажоўскі СДК, 12.00 – майстар-клас па канзашы «Банцік для сапраўдных прынцэс»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма «Якія правілы паводзін непаўналетніх?»

4 лістапада
Беразінскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Разам мы больш моцныя»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 — дзіцячая тэматычная праграма «Танцуем разам з намі»
Раёўскі СДК, 18.00 – квэст-гульня «Закрыты пакой»
Заскавіцкі СДК, 11.00 — гульнёва-забаўляльная праграма «Разам весела гуляць»
Хажоўскі СДК, 13.00 – квэст-гульня «У краіне нявывучаных урокаў»

5 лістапада
Заскавіцкі СДК, 13.00 – майстар-клас па вырабе кармушак «Нашы сябры – птушкі»
Маркаўскі СДК, 18.00 – квэст-гульня «У пошуках залатога ключыка»
Хажоўскі СДК, 17.00 – тэматычная дыскапраграма «Уся справа ў капелюшы»

6 лістапада
Беразінскі СДК, 11.00 – майстар-клас па вырабе стужак «Прыгажосць восені»
Путнікаўскі СКБ, 11.00 – забаўляльна-пазнавальная праграма «Усё самае цікавае»
Лебедзеўскі СДК, 12.00 – гульнявая праграма «Небяспечныя паво-
дзіны на вуліцах»

7 лістапада
Пятроўшчынскі СДК – выстава творчых работ дзіцячага гуртка ДПМ «З вытокаў народнай творчасці»
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – канцэрт «Памяць, ты за сабою пакліч»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – тэматычная праграма «Эпоха і людзі»

8 лістапада
Беразінскі СДК, 12.00 – квэст-гульня «Падарожжа кропелькі»
Яхімоўшчынскі СК, 16.00 – конкурсна-пазнавальная праграма «Браты нашы меншыя»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – спартыўная гульня «На старт! Увага!..»
Гарадоцкі СДК, 17.00 – вечар за самаварам «Пасядзім, пап’ём гарбаты»
Чысцінскі СДК, 19.00 – прагляд і абмеркаванне кінафільма ў аматарскім аб’яднанні «Кінапанарама»

9 лістапада
Раёўскі СДК, 13.00 – шашачны турнір
Хажоўскі СДК, 14.00 – дзіцячая дыскатэка «Гучны рух»; 19.00 – дыскапраграма «Святламузыка»
Чысцінскі СДК, 14.00 – гульнявая пра-грама «Вясёлкавы настрой» у дзіцячым клубе «Смайлік»
Аляхновіцкі СДК, 16.00 – музычна-забаўляльная праграма «Музыка ў нашым жыцці»

Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – канцэрт для працаўнікоў сельскай гаспадаркі «Асенняя велічальная»
Пранчэйкаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная гутарка «Пагаворым пра талерантнасць»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – танцавальна-забаўляльная праграма «DanceParty»
Маркаўскі СДК, 18.00 – інфармацыйная гадзіна «Здароўе і даўгалецце»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – прагляд ме-дыяфільма «Мары і слёзы»

Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма «Хіты 90-х»
Турэц-Баярскі СДК, 18.00 – конкурсная музычная праграма «Танцор дыска»
Палачанскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку
Гарадоцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Для тых, каму заўсёды 18...»
Красненскі СДК, 19.00 – дыскатэка для падлеткаў
Яхімоўшчынскі СК, 20.00 – танцавальная праграма «Дыскатэка 90-х»

10 лістапада
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – інфармацыйны відэафільм для падлеткаў «Асноўныя прычыны злачыннасці сярод непаўналетніх»
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – спаборніцтвы па настольным тэнісе «Лёгкая ракетка»

Этнаграфічны клуб «Кола» цэнтралізаванай клубнай сістэмы Маладзечанскага раёна запрашае 13 лістапада ў 18.30 на вечар фальклорных танцаў «Вячоркі на Лібава-Роменскай». Тэл. 77-28-52.

13 лістапада
Красненскі СДК, 14.00 – гадзіна цікавай інфармацыі «Дым, які крадзе здароўе»
Хажоўскі СДК, 16.00 – майстар-клас «Кулінарны паядынак»
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку «Вы маладыя заўсёды» ў клубе ветэранаў працы «Надзея»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – пазнавальная праграма «Падарожжа ў краіну дарожных знакаў»

14 лістапада
Беразінскі СДК, 13.00 – псіхалагічны ўрок для школьнікаў «Сямейнае кола, вострыя вуглы» (Беразінская СШ)
Радашковіцкі ЦКіА, 13.00 – інфармацыйна-прававая гадзіна «Я – падлетак, вучань, грамадзянін» (Радашковіцкая СШ)
Дубраўскі СКБ, 15.00 – спартыўная віктарына «Моцны сябар», кіналекторый «Дынама Мінск» – чэмпіён СССР па футболе»
Палачанскі СДК, 16.00 – гульнявая праграма «Вясёлая блытаніна»
Раёўскі СДК, 16.00 – музычна-танцавальная гульня «StepMania»
Маркаўскі СДК, 19.00 – конкурс песні «Тут мае карані»

15 лістапада
Красненскі СДК, 14.00 – квэст-гульня «Па старонках малой радзімы»
Яхімоўшчынскі СК, 15.00 – лялечны спектакль «Як Хруша шукаў сабе сяброў» (Яхі-моўшчынскі дзіцячы сад)
Беразінскі СДК, 15.00 – майстар-клас па аплікацыі з паперы «Лясныя жыхары»
Хажоўскі СДК, 16.00 – мульткалейдаскоп «Адгадай героя»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – фальклорная вечарынка «Народныя прысвяткі і гісторыя іх узнікнення»

Яхімоўшчынскі СК, 16.30 – дзіцячая дыскатэка з гульнявой праграмай «Паўтарай за мной»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Неразлучныя сябры – дарослыя і дзеці»
Палачанскі СДК, 19.00 – дыскатэчная праграма «Добры настрой»
Чысцінскі СДК, 19.00 – кіналекторый «Курыць не модна» ў клубе «Кінапанарама»

16 лістапада
Путнікаўскі СКБ, 11.00 – акцыя «Цыгарэта і падлетак»
Чысцінскі СДК, 12.00 – тэматычная праграма «Не!» — тытуню, алкаголю, наркотыкам»
Гарадоцкі СДК, 15.00 – канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі «Хвала вам, працаўнікі!»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – забаўляльна-гульнявая праграма для дзяцей «Цудоўная карусель»
Заскавіцкі СДК, 16.00 – вечар адпачынку «Хвала хлебаробам»
Хажоўскі СДК, 14.00 – дзіцячая дыска-праграма «Грэем ручкі»; 19.00 – дыска-праграма «Танцакардзія»

Маркаўскі СДК, 19.00 – спартыўна-забаўляльная праграма «Асілак года»
Турэц-Баярскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Дзень студэнтаў»
Раёўскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «За круглым сталом...»
Палачанскі СДК, 19.00 – вечар танцаў «Зорная парачка»
Яхімоўшчынскі СК, 20.00 – вечар адпачынку

17 лістапада
Лебедзеўскі СДК – канцэрт на выбарчым участку
Хоўхлаўскі СДК, 11.00 – канцэрт «Мая Радзіма – Беларусь!»; 13.00 – віншавальны круіз «Каб сэрца і душа былі маладыя» (па маланаселеных вёсках)
Гарадоцкі СДК, 11.00 – канцэрт «Мой выбар – Беларусь» (Гарадоцкі с/с)
Раёўскі СДК, 11.00 – канцэрт мастацкай самадзейнасці (Раёўская СШ)
Чысцінскі СДК, 11.00, 13.00 – выязныя канцэрты на выбарчых участках «Наш выбар – Беларусь!» (п. Чысць)

Беразінскі СДК, 11.00 – выстава плакатаў «Я ганаруся, што я беларус»; 12.00 — канцэрт «Тут Радзімы маёй пачатак»
Маркаўскі СДК, 12.00 – святочны канцэрт «Асенняя велічальная»
Пранчэйкаўскі СДК, 12.00 – канцэрт «Людзям зямлі маёй»
Аляхновіцкі СДК, 12.00 – канцэрт «Наш выбар»
Радашковіцкі ЦКіА, 14.30 – канцэрт «Рэцэпт добрага настрою»
Відзеўшчынскі СДК, 14.00 – канцэрт «Выбіраем сваю будучыню»
Яхімоўшчынскі СК, 14.00 – канцэрт «Беларусь – мая старонка»

 

* У плане магчымыя змены.

Прочитано 81 раз Последнее изменение 01.11.2019 16:44
Отдел информации.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Другие материалы в этой категории: « Что предлагают дома культуры в октябре

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить