30.09.2019 12:06

Что предлагают дома культуры в октябре

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в октябре 2019 года.

 

26 кастрычніка
Чысцінскі СДК, 14.00 – гульнявая праграма «Вясёлы калейда-скоп гульняў»; 19.00 – танцавальная праграма «Запальвай!»
Хажоўскі СДК, 14.00 – дзіцячая танцавальная праграма «Ручкі вышэй»; 19.00 – танцавальная праграма «Агні восені»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – інтэлектуальная гульня «Моладзь супраць наркотыкаў»
Пятроўшчынскі СДК, 18.00 – танцавальная рэтра-праграма «Улётныя рытмы нашай маладосці»

Гарадоцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Добры настрой»
Аляхновіцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «І добры настрой...»
Палачанскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку
Яхімоўшчынскі СК, 20.00 – вечар адпачынку «Свята дзеля жыцця»
Раёўскі СДК, 20.00 – праграма «Эстрадны канцэрт выхаднога дня»
Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Залатая восень»
Пранчэйкаўскі СДК, 20.00 – вечар адпачынку «Маладзёжны хэлоўін»

27 кастрычніка
Заскавіцкі СДК, 13.00 – забаўляльная праграма «Стыльная штучка»
Палачанскі СДК, 14.30 – духоўна-пазнавальная праграма «Жыццё з верай»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – прафілактычная праграма «Прычыны і наступствы дзіцячай агрэсіі»

ДУК «Цэнтралізаваная клубная сістэма» запрашае вучняў, якія наведваюць школьныя аздараўленчыя лагеры, на дыскатэчна-гульнявую праграму.
31 кастрычніка, 1, 2, 3, 4 лістапада вас чакаюць вясёлыя прыгоды з казачнымі героямі, конкурсы, гульні і танцы.

29 кастрычніка
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – дыскатэка-маскарад «Happy Halloween»

30 кастрычніка
Беразінскі СДК, 12.00 – конкурс малюнкаў «Люблю свой край»
Хоўхлаўскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Гісторыя маёй сям’і»

2 лістапада
Відзеўшчынскі СДК, 16.30 — спартыўная эстафета «Асенняя спартакіяда»
Раёўскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Шлях да скарбаў: пошук страчанай карты»
Маркаўскі СДК, 16.00 – дзіцячая дыскатэка з гульнёва-забаўляльнай праграмай «Ура! Канікулы!»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – гульнёва-забаўляльная праграма «Дарога ў шчаслівую будучыню»

3 лістапада
Раёўскі СДК, 18.00 – забаўляльная праграма «Кракадзіл»
Лебедзеўскі СДК, 12.00 – гульнёва-пазнавальная праграма «Дабрата пачынаецца з дзяцінства”
Хажоўскі СДК, 12.00 – майстар-клас па канзашы «Банцік для сапраўдных прынцэс»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма «Якія правілы паводзін непаўналетніх?»

4 лістапада
Беразінскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Разам мы больш моцныя»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 — дзіцячая тэматычная праграма «Танцуем разам з намі»
Раёўскі СДК, 18.00 – квэст-гульня «Закрыты пакой»
Заскавіцкі СДК, 11.00 — гульнёва-забаўляльная праграма «Разам весела гуляць»
Хажоўскі СДК, 13.00 – квэст-гульня «У краіне нявывучаных урокаў»

5 лістапада
Заскавіцкі СДК, 13.00 – майстар-клас па вырабе кармушак «Нашы сябры – птушкі»
Маркаўскі СДК, 18.00 – квэст-гульня «У пошуках залатога ключыка»
Хажоўскі СДК, 17.00 – тэматычная дыскапраграма «Уся справа ў капелюшы»

6 лістапада
Беразінскі СДК, 11.00 – майстар-клас па вырабе стужак «Прыгажосць восені»
Путнікаўскі СКБ, 11.00 – забаўляльна-пазнавальная праграма «Усё самае цікавае»
Лебедзеўскі СДК, 12.00 – гульнявая праграма «Небяспечныя паво-
дзіны на вуліцах»

* У плане магчымыя змены.



Прочитано 394 раз Последнее изменение 30.09.2019 12:06
Отдел информации.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить