30.08.2019 9:29

Что предлагают дома культуры в сентябре

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в сентябре 2019 года.

В качестве иллюстрации. В качестве иллюстрации.

 

18 верасня

Хажоўскі СДК, 14.00 – конкурс «Экспрэс добрага настрою»
Палачанскі СДК, 15.30 – забаўляльна-гульнявая праграма «Абдымашкі»
Чысцінскі СДК,17.00 – гульнявая праграма «Каб жыццё працягвалася» ў клубе ветэранаў працы «Надзея»
Беразінскі СДК, 17.00 – гадзіна здароўя «Здаровае вучэнне»

Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – спаборніцтва «Бег на абцасах»
Красненскі СДК, 17.00 – дабрачынная акцыя «Добрыя сэрцы»
Маркаўскі СДК, 17.00 – канцэрт «Шчыры талент»
Лебедзеўскі СДК, 18.00 – музычна-забаўляльная праграма «Смяшарыкi»
Турэц-Баярскі СДК, 18.00 – кінаклуб «Відавока»

19 верасня

Палачанскі СДК, 14.00 – конкурс малюнкаў «Залаты пялёстак»
Чысцінскі СДК, 14.00 – пазнавальна-гульнявая праграма «Сем цудаў»
Раёўскі СДК, 16.00 – пазнавальна-забаўляльная праграма «Асацыяцыі»
Хоўхлаўскі СДК, 16.00 – тэматычная праграма «Скажы алкаголю «Не!»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – экалагічная пазнавальная праграма для дзяцей «Цудоўны свет лекавых раслін»

20 верасня

Беразінскі СДК, 11.00 – майстар-клас па выцінанцы «Восень залатая»
Хажоўскі СДК, 12,00 – выстава вырабаў з прыродных матэрыялаў «Карункі прыроды»
Аляхновіцкі СДК, 14.00 – выстава малюнкаў і фатаграфій «Свет вачыма дзяцей»
Палачанскі СДК, 16.00 – дыскавечар «Асенні вернісаж»
Дубраўскі СКБ, 16.00 – выстава вырабаў «Чым наша восень добрая»

Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – інтэрактыўныя заняткі «Гэтыя шкодныя канфлікты»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – забаўляльная праграма «Імідж, стыль жыцця і папяроса»
Маркаўскі СДК, 18.00 – канцэрт «Вальс успамінаў» (аг. Маркава)
Чысцінскі СДК, 19.00 – творчая сустрэча ў аматарскім аб’яднанні «Кинопанорама»

21 верасня

Путнікаўскі СКБ, 11.00 – гадзіна паэзіі «Святло лірыкі Максіма Багдановіча»; 18.00 – вечар танцаў «Адпачнём разам»
Аляхновіцкі СДК, 12.00 – акцыя «Свет, у якім мы жывём», 12.30 – канцэрт «Радасць дзяцінства»; 19.00 – вечар адпачынку «У рытме восені»
Заскавіцкі СДК, 13.00 – конкурс «Не трэба сварыцца»
Хажоўскі СДК, 14.00 – дзіцячая дыскапраграма «Будзе горача»; 19.00 – дыскапраграма «Цэнтрыфуга»

Пранчэйкаўскі СДК, 14.00 – тэатралізаванае свята «Багач»
Дубраўскі СКБ, 15.00 – гадзіна ведаў «Як правільна сустракаць гасцей»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – вечар настольных гульняў «Уют-компания»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – круглы стол «Мая будучыня ў маіх руках»
Палачанскі СДК, 19.00 – вечар танцаў «Зорная моладзь»
Турэц-Баярскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Для тых, каму за 40»

Гарадоцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Для тых, хто малады душой»
Маркаўскі СДК, 19.00 – экскурсія ў этнаграфічны музей
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Хіп-хоп»
Красненскі СДК, 19.00 – дыскапраграма
Беразінскі СДК, 20.00 – вечар адпачынку «Знайдзі сваю палавінку»
Раёўскі СДК, 20.00 – тэматычная дыскатэка

22 верасня

Беразінскі СДК, 12.00 – пленэр на прыродзе «Прыгажосць восені»
Гарадоцкі СДК, 12.00 – велавандроўка «Мы памятаем! Мы ганарымся!» з ускладаннем кветак да месцаў воінскіх пахаванняў (в. Белева, в. Парадоўшчына, в. Выдрычы, аг. Гарадок)
Беразінскі СДК, 14.00 – выязныя канцэрты ў аддаленыя вёскі «З адкрытым сэрцам»
Палачанскі СДК, 13.30 – інфармацыйная гадзіна для працоўнай моладзі «Сухоты. Трэба ведаць»

Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – спартыўнае свята для дзяцей і падлеткаў «Марафон здароўя і энергетыкі» (адкрытая пляцоўка)
Хоўхлаўскі СДК, 17.00 – пазнавальная праграма «Слуцкія паясы»
Маркаўскі СДК, 17.00 – выстава малюнкаў «Мая радасць ты, лянок!»
Турэц-Баярскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма для дзяцей

23 верасня
Пятроўшчынскі СДК – выстава работ з прыроднага матэрыялу «Творчая элегія восені»

25 верасня
Заскавіцкі СДК, 14.00 – пазнавальная праграма «Мой радавод»
Красненскі СДК, 14.00 – гульнявая праграма «Свята апошняй салаты»
Гарадоцкі СДК, 16.00 – дыспут «Паглядзі на адмоўныя звычкі сур’ёзна»
Чысцінскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Дары восені» ў клубе ветэранаў працы «Надзея»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – гутарка «Мода і я»

26 верасня
Раёўскі СДК, 11.00 – гульнявая праграма для дзяцей дашкольнага ўзросту «Осенняя пора»
Беразінскі СДК, 12.00 – майстар-клас па вырабе з прыроднага матэрыялу «Свет фэнтэзі»
Хажоўскі СДК, 14.00 – прававая гадзіна «Азбука правоў дзіцяці»
Пятроўшчынскі СДК, 14.00 – творчая праграма «Зямля, дзе пачаўся твой лёс»
Красненскі СДК, 14.00 – пазнавальная праграма «Выратавальнік навакольнага свету»
Хоўхлаўскі СДК, 16.00 – прававы лікбез «Дэкларацыя па правах дзіцяці»

27 верасня
Палачанскі СДК, 11.00 – псіхалагічны трэнінг «Як змагацца са стрэсам»; 12.00 – забаўляльна-гульнявая праграма «Гэтыя дзіўныя эмоцыі»
Аляхновіцкі СДК, 11.00 – тэатралізаванае прадстаўленне «Лёша і запалкі»
Пятроўшчынскі СДК, 15.00 – выязны канцэрт «З добрай песняй і шчырым словам завіталі мы да вас» (в. Мурзы)

Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – конкурс малюнкаў «Ратавальнікі вачыма дзяцей»
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – кіналекторый «Актуальныя праблемы сучаснай моладзі»
Гарадоцкі СДК, 17.00 – вечар-успамін «Залатая пара, залатыя гады»
Чысцінскі СДК, 19.00 – творчая сустрэча ў аматарскім аб’яднанні «Кінапанарама»

28 верасня
Путнікаўскі СКБ, 11.00 – тэматычная праграма «Не зламі свой лёс»
Хажоўскі СДК, 14.00 – дзіцячая дыскапраграма «Лепшыя танцоры»; 19.00 – дыскатэка «Траекторыя руху»

Пранчэйкаўскі СДК, 14.00 – інтэрактыўная гульня «Казіно разумнікаў і разумніц»
Гарадоцкі СДК, 14.00 – канцэрт «Асенні кірмаш»; 19.00 – вечар адпачынку «Асеннія матывы»
Палачанскі СДК, 14.30 – пазнавальная праграма «Падлетак у свеце шкодных звычак»; 19.00 – вечар адпачынку «Дыскатэка 80-х»
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку для пажылых людзей «Мае гады – маё багацце»; 19.00 – дыскапраграма «Моладзь, энергетыка і добры настрой»

Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – тэматычная праграма «Працягні руку дапамогі»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – вячэрні кінасеанс «Кінаманія»
Лебедзеўскі СДК, 18.00 – святочны «агеньчык» да Дня пажылых людзей
Турэц-Баярскі СДК, 19.00 – музычная праграма «Дажынкі»

Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Дэнс»
Маркаўскі СДК, 19.00 – гульнявая праграма «У гасцях у Бураціна»
Красненскі СДК, 19.00 – вечар танцавальнай музыкі
Беразінскі СДК, 20.00 – дыскапраграма «Танцуе ўся планета»

29 верасня
Красненскі СДК – выстава «Сяброўскі шарж. Партрэты»
Путнікаўскі СКБ, 11.00 – выстава дзіцячых малюнкаў «Прыгажосць прыроды»
Заскавіцкі СДК, 12.00 – акцыя «Падары сваю ўсмешку»
Раёўскі СДК, 13.00 – канцэрт да Дня пажылых людзей «Няхай будзе цёплай восень жыцця»

Аляхновіцкі СДК, 16.00 – турнір-віктарына «Ураджайнае падарожжа»
Хоўхлаўскі СДК, 16.00 – віншаванні на даму «Вераснёвыя матывы» (в. Пекары, в. Кукава)
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – канцэрт «Чароўныя мелодыі восені»
Турэц-Баярскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма для дзяцей «Юныя таленты»

Прочитано 371 раз Последнее изменение 30.08.2019 9:29
Отдел информации.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить