30.11.2018 10:50

Дома культуры Молодечненского района приглашают в декабре

Источник

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в декабре 2018 года.

Дома культуры Молодечненского района приглашают в декабре "Маладзечанская газета"

5 снежня
Беразінскі СДК, 12.00 – майстар-клас «Казачныя сняжынкі»
Лебедзеўскі СДК, 14.00 – спартыўна-забаўляльная праграма «Здравствуй, зимушка-зима!»
Гарадоцкі СДК, 16.30 – гульнявая
праграма «Спорт супраць шкодных звычак»
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку «Мы за гарбатай не сумуем» у клубе ветэранаў працы «Надзея»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма «Вясёлы настрой»

6 снежня
Раёўскі СДК, 11.00 – акцыя «Сцежка здароўя»
Яхімоўшчынскі СК, 12.00 – пазнавальная праграма «Беражы здароўе з маладосці»
Красненскі СДК, 13.00 – гадзіна цікавай інфармацыі «Твае правы, падлетак»
Турэц-Баярскі СДК, 13.00 – тэматычная праграма «Cупраць наркотыкаў»

Палачанскі СДК, 14.00 – тэматычная гутарка «Скажы СНІДу – не!»
Беразінскі СДК, 14.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Выхадкі ката Катафеіча»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – спартыўная гульня «Хто хутчэй!»
Маркаўскі СДК, 17.00 – выстава малюнкаў «Зіма»

7 снежня
Лебедзеўскі СДК, 15.00 – танцавальная забаўляльная праграма «Танцуй разам з зімой!»
Раёўскі СДК, 16.30 – майстар-клас па выцінанцы «Зімовыя ўзоры»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – пазнавальная праграма «Ветлівыя словы – усмешка на душы»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – тэматычны вечар «Права на жыццё»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – справаздачнае мерапрыемства «І ў старым прыгажосць знаходзім»

8 снежня
Чысцінскі СДК, 14.00 – тэатралізаванае прадстаўленне «Новыя прыгоды любімых герояў»
Аляхновіцкі СДК, 17.00 – віктарына «Любімыя артысты кіно»
Турэц-Баярскі СДК, 17.00 – музычная праграма «Гісторыя музыкі»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – акцыя «Дзень без тытуню»

Маркаўскі СДК, 18.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Зімовыя цуды»
Пранчэйкаўскі СДК, 19.00 – танцавальная гульнявая праграма «Калі ўсім весела»
Яхімоўшчынскі СК, 19.00 – танцавальная праграма «Дыскатэка 80-х»
Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Насустрач Новаму году»

Пятроўшчынскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку для пажылых людзей «З мудрым разгаварыцца, што мёду напіцца»
Раёўскі СДК, 20.00 – эстрадны канцэрт «Суботні вечар»
Лебедзеўскі СДК, 20.00 – тэматычная танцавальная праграма «Свята да нас прыходзіць»
Беразінскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Танцуй і весяліся»

9 снежня
Путнікаўскі СКБ, 10.30 – пазнавальная праграма «У гасцях у гігіены»
Гарадоцкі СДК, 12.00 – дыспут «Якія ў мяне правы?»
Беразінскі СДК, 12.00 – інфармацыйная гадзіна «Калі змагу, то дапамагу»

Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – квэст-гульня «Заўсёды і ўсюды лепш за ўсіх»
Заскавіцкі СДК, 18.00 – турнір па настольным тэнісе
Турэц-Баярскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма

12 снежня
Красненскі СДК, 14.30 – гульнявая праграма «Чароўны сад»
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку ў клубе ветэранаў працы «Надзея»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – майстар-клас «Сняжынка-балерынка»
Яхімоўшчынскі СК, 17.00 – арт-тэрапія «Любімы казачны герой»
Хажоўскі СДК, 18.00 – прафілактычная гутарка па тэме бяспекі «Стань больш прыкметным»

13 снежня
Палачанскі СДК, 14.00 – спектакль «Чырвоны капялюшык»
Беразінскі СДК, 14.00 – літаратурная праграма «Захоўвай агонь роднага ачага»
Раёўскі СДК, 16.30 – акцыя для падлеткаў па прафілактыцы правапарушэнняў
Пятроўшчынскі СДК, 17.00 – творчая майстэрня «Жывуць майстры ў нашай вёсцы»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – дыспут «Я буду здаровым!»

14 снежня
Красненскі СДК, 13.30 – забаўляльная праграма «Прастаквашына»
Пранчэйкаўскі СДК, 15.00 – прававая гульня «Закон на нашай зямлі»; 16.00 – спектакль «Казка пра смажаных пеўняў»

Лебедзеўскі СДК, 15.00 – конкурсная музычная праграма «Часы 12 бьют»
Раёўскі СДК, 16.30 – квэст-гульня «Чорны пакой»
Хажоўскі СДК, 17.00 – літаратурна-музычны вечар «Мая сям’я – мая радасць»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – гульнявая праграма для дзяцей «Вясёлая гурба»
Маркаўскі СДК, 18.00 – канцэрт «Нашы зорачкі»

15 снежня
Турэц-Баярскі СДК, 13.00 – танцавальная праграма
Аляхновіцкі СДК, 14.00 – канцэрт «Жадаем вам здароўя і даўгалецця»; 17.00 – конкурсная гульнявая праграма «Узоры зімы»
Беразінскі СДК, 15.00 – пазнавальная забаўляльная праграма «Мудрыя парады»; 20.00 – танцавальная праграма «Музыка на ўсе часы»

Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – конкурс творчых работ «Колеры вясёлкі»
Гарадоцкі СДК, 16.30 – майстар-клас «Навагодняя цацка»; 17.30 – гульнявая праграма «Цягнік з санак»
Хажоўскі СДК, 17.00 – канцэрт «Мір вашаму дому»; 19.00 – танцавальная праграма «У коле сяброў»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – тэматычны вечар «Сінтэтычныя наркотыкі – небяспечная ілюзія»
Пранчэйкаўскі СДК, 18.00 – танцавальная гульнявая праграма

Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – дзіцячая танцавальная праграма
Маркаўскі СДК, 18.00 – пазнавальная праграма «Беражы здароўе змоладу»
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Вясёлая пласцінка»
Яхімоўшчынскі СК, 19.00 – танцавальная праграма «Улётныя хіты»
Раёўскі СДК, 20.00 – вечар адпачынку «Каму за...»

16 снежня
Відзеўшчынскі СДК, 12.00 – выстава малюнкаў «Здравствуй, Зимушка-зима»
Пятроўшчынскі СДК, 13.00 – дзень імянінніка «Толькі раз на год...»
Заскавіцкі СДК, 13.00 – выстава «Казка з паперы»
Радашковіцкі ЦКіА, 13.00 – спаборніцтвы па більярдзе
Турэц-Баярскі СДК, 13.00 – танцавальная праграма
Красненскі СДК, 13.30 – пазнавальная праграма «Народныя традыцыі ў гліняным збанку»

* У плане магчымыя змены.

 

Прочитано 187 раз Последнее изменение 30.11.2018 10:50
Лилия Липницкая

Редактор интернет-сайта

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Другие материалы в этой категории: « Что предлагают дома культуры в ноябре

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить