02.11.2018 15:08

Что предлагают дома культуры в ноябре

Источник

Сельские дома культуры и клубы Молодечненского района приглашают в ноябре 2018 года.

Что предлагают дома культуры в ноябре "Маладзечанская газета"

Цэнтралізаваная клубная сістэма Маладзечанскага раёна (вул. Лібава-Роменская, 71) запрашае:
11 лістапада ў 18.00 — жыхароў і гасцей горада на танцавальны вечар адпачынку «Для тых, хто малады душой».
16 лістапада ў 18.00 — народны тэатр «Адлюстраванне» пакажа спектакль «Спатканне па серадах, або Сцэны з сямейнага жыцця» па аднайменнай п’есе Валянціна Краснагорава — сучасную камедыю пра «асаблівасці» кахання і любоўныя шматкутнікі. Асобы да 16 гадоў да прагляду не дапускаюцца.
18 лістапада ў 18.00 — жыхароў і гасцей горада на танцавальны вечар адпачынку «Для тых, хто малады душой».

Мерапрыемствы клубных устаноў

7 лістапада
Беразінскі СДК, 12.00 – гадзіна інфармацыі «Гісторыя ў нашых сэрцах»
Аляхновіцкі СДК, 13.00 – канцэрт-мітынг «Памяць, ты за сабою пакліч»
Відзеўшчынскі СДК, 13.00 – музычная сустрэча «Праспяваем, сябры!»
Красненскі СДК, 14.00 – гадзіна цікавай інфармацыі «Легендарныя імёны і падзеі Вялікага Кастрычніка»

Дубраўскі СКБ, 15.00 – конкурс «Краіны і народы свету»
Хажоўскі СДК, 16.00 – акцыя «Разам мы адзіныя!»
Радашковіцкі ЦКіА, 16.00 – прэзентацыя «Кіналетапіс Кастрычніцкай рэвалюцыі»
Путнікаўскі СКБ, 16.00 – тэматычная праграма «Кастрычніцкая рэвалюцыя»
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку ў клубе ветэранаў працы «Надзея»

8 лістапада
Беразінскі СДК, 13.00 – пазнавальная праграма «Суд над цыгарэтай» у Гарадзілаўскай СШ
Гарадоцкі СДК, 15.00 – выстаўка «Сямейны альбом»; 16.00 – віктарына да Дня Кастрычніцкай рэвалюцыі «Што? Дзе? Калі?»
Лебедзеўскі СДК, 15.00 – танцавальная праграма для дзяцей
Маркаўскі СДК, 18.00 – музычная гасцёўня «Каля каміна»

9 лістапада
Заскавіцкі СДК, 13.00 – майстар-клас «Цацкі сваімі рукамі»
Палачанскі СДК, 14.00 – літаратурная гасцёўня «У госці да казкі»
Дубраўскі СКБ, 14.30 – інфармацыйны рынг «Закон на нашай зямлі»

Путнікаўскі СКБ, 16.00 – тэматычная праграма «Беражы сябе для жыцця»
Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – гульнявая праграма «Калейдаскоп весялосці»
Раёўскі СДК, 17.00 – фальклорная праграма «Запрашаем на вячоркі»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – пазнавальная праграма да Міжнароднага дня талерантнасці «Возьмемся за рукі, сябры!»

10 лістапада
Красненскі СДК, 13.00 – выстаўка «Дзяцінства – гэта мы»; 19.00 – вечар адпачынку
Хажоўскі СДК, 14.00 – эстафета «Хутчэй, мацней, вышэй»
Відзеўшчынскі СДК, 14.00 – майстар-клас па стварэнні вырабаў «Свет захапленняў без абмежаванняў»
Заскавіцкі СДК, 14.00 – кніжная выстаўка «За здаровы лад жыцця»

Аляхновіцкі СДК, 15.00 – канцэртная праграма; 16.30 — музычны спектакль «Падарожжа ў царства прыроды»; 17.00 — танцавальная забаўляльная праграма
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма для моладзі
Маркаўскі СДК, 18.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Крыжыкі-нулікі»
Радашковіцкі ЦКіА, 18.00 – рэтра-вечарынка «Для тых, каму за...»
Лебедзеўскі СДК, 19.00 – канцэртная праграма

Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Тэрыторыя добрага настрою»
Гарадоцкі СДК, 19.00 – вечар адпачынку «Патанцуем разам»
Яхімоўшчынскі СК, 19.00 – вечар танцаў
Палачанскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Залатая восень у нашым мястэчку»

Хоўхлаўскі СДК, 19.00 – тэатралізаваная гульнявая праграма «Асеннія забаўкі»
Пранчэйкаўскі СДК, 20.00 – танцавальная праграма «Зоркі дыскатэк»

11 лістапада
Чысцінскі СДК, 16.00 – танцавальна-конкурсная праграма для дзяцей «Запальвае дзятва»
Яхімоўшчынскі СК, 18.00 – вечар адпачынку «Спяваем разам»

14 лістапада
Раёўскі СДК – выстава «Вышыўка і вязаныя ўзоры» (14-25 лістапада)
Радашковіцкі ЦКіА, 11.00 – інфармацыйная праграма «Я – падлетак, вучань, грамадзянін»
Красненскі СДК, 14.00 – гутарка «Правапарушэнні і адказнасць»

Беразінскі СДК, 16.00 – выстава малюнкаў «Прырода ў асеннім убранні»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – забаўляльная праграма «Адгадай-ка»
Яхімоўшчынскі СК, 17.00 – конкурс малюнкаў
Чысцінскі СДК, 17.00 – вечар адпачынку «Восень – мудрасці пара» ў клубе ветэранаў працы «Надзея»
Лебедзеўскі СДК, 19.00 – інтэлектуальная гульня «Што? Дзе? Калі?»

15 лістапада
Палачанскі СДК, 14.00 – гутарка з медработнікам «Наркотыкі – гэта зло»
Гарадоцкі СДК, 16.00 – конкурс малюнкаў «Святло ў дзіцячых далонях»
Пятроўшчынскі СДК, 16.00 – экалагічная віктарына для дзяцей «Ведаць, каб зберагчы»
Хажоўскі СДК, 16.00 – акцыя да Міжнароднага дня адмовы ад курэння «Змяняем цыгарэту на смачную цукерку»
Путнікаўскі СКБ, 17.30 – выстава вырабаў «Фантазіі маёй сям’і»
Маркаўскі СДК, 18.00 – вясковыя вячоркі «Жыццё – непаўторная кніга»

16 лістапада
Красненскі СДК, 14.00 – забаўляльная праграма «Запрашаем у Смехалэнд»
Заскавіцкі СДК, 15.00 – канцэрт «З павагай і пашанай»
Чысцінскі СДК, 16.00 – кіналекторый «Камсамольскае юнацтва маё»
Пранчэйкаўскі СДК, 16.00 – тэатралізаванае прадстаўленне «Асенні кірмаш»
Дубраўскі СКБ, 16.00 – справаздачнае мерапрыемства «Песні пра нас»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – акцыя «Дзеці за бяспечны дом»

17 лістапада
Аляхновіцкі СДК, 12.00 – конкурс
відэакліпаў «Мае Аляхновічы»; 13.00 – канцэрт «Мая Радзіма»; 19.00 – вечар адпачынку «Танцуй, пакуль малады!»
Пранчэйкаўскі СДК, 12.00 – канцэрт «Зямлі і землякам»
Турэц-Баярскі СДК, 13.00 – дзіцячая танцавальная праграма
Радашковіцкі ЦКіА, 15.00 – дзень адчыненых дзвярэй «Дом, дзе жыве творчасць»

Гарадоцкі СДК, 16.00 – канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і пера-
працоўчай прамысловасці АПК «Хвала і пашана табе, працаўнік!»
Відзеўшчынскі СДК, 17.00 – канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці АПК «Вам, хлебаробы, дорым мы песні!»
Путнікаўскі СКБ, 18.00 – танцавальная праграма

Лебедзеўскі СДК, 18.00 – канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці АПК «Хвала рукам, што пахнуць хлебам!»
Хоўхлаўскі СДК, 18.00 – гульнявая праграма «Асенні кірмаш»
Маркаўскі СДК, 18.00 – інфармацыйная гадзіна «За планету без тытуню»
Красненскі СДК, 19.00 – вечар адпачынку
Чысцінскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма «Феерверк зорак»

Раёўскі СДК, 19.00 – справаздачнае мерапрыемства
Яхімоўшчынскі СК, 19.00 – танцавальная праграма
Хажоўскі СДК, 19.00 – танцавальная праграма

18 лістапада
Радашковіцкі ЦКіА, 12.00 – спаборніцтва па настольным тэнісе «Лёгкая ракетка»
Маркаўскі СДК, 13.00 – канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці АПК «Гукі роднай зямлі»
Хажоўскі СДК, 14.00 – канцэрт да Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці АПК «Зямля мая адзіная»
Заскавіцкі СДК, 14.00 – турнір па тэнісе «Рух – жыццё»
Чысцінскі СДК, 14.00 – гульнявая пазнавальная праграма «Падарожжа ў казку»
Беразінскі СДК, 16.00 – гульнявая забаўляльная праграма «Барон Мюнхгаўзен – лепшы выдумшчык»
Хоўхлаўскі СДК, 17.00 – пазнавальная праграма «Дрэва жыцця»

* У плане магчымыя змены.

Прочитано 696 раз Последнее изменение 02.11.2018 15:08
Лилия Липницкая

Редактор интернет-сайта

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Другие материалы в этой категории: « Что предлагают дома культуры в октябре

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить